Majstrovi sme doma odolávali

Zdieľaj

V dnešnom stretnutí našim dievčatám opäť snaha a bojovnosť nechýbali, no na svojho súpera s výškovou prevahou i obrovskými skúsenosťami nestačili. Napriek prehre o 22 bodov však nemuseli zo stretnutia odchádzať so zvesenou hlavou. “Doma sa nám hrá oveľa lepšie. Začiatok bol z našej strany veľmi dobrý, ale potom sa prejavila fyzická sila Košíc hlavne pod košom. Snaha z našej strany bola, ale chýba nám viac kvality. Som rád, že si zahrali všetky dievčatá a bola to veľmi dobrá príprava pred dôležitými zápasmi, ktoré nás čakajú.” zhodnotil stretnutie tréner družstva žien Milan Černický

 

BAM Poprad – GOOD ANGELS Košice  44:66   (18:20, 6:14, 2:14, 8:18)

Body BAM Poprad: Drobná 13, Ivančáková 7, Grigerová 6, Hadačová a Filičková po 4, Kudličková a Rodáková po 3, Sojaková a Flešárová po 2

GA Košice: Sarauskaite 17, Peters 16, Bálintová 7, Deptová, Páleníková a Biliková po 6

 

Dominika Drobná (hráčka BAM Poprad) – “Išli sme do zápasu s veľkou bojovnosťou, boli sme správne motivované a tréner nás dobre pripravil na veľkého favorita. Takými zápasmi zbierame cenné skúsenosti a musíme si ich užívať, pretože hráme proti kvalitným hráčkam. Je to dobrá šanca ukázať sa a my ju chceme využiť.”

Peter Jankovič (tréner Good Angels Košice) – “Sme spokojní s výsledkom, ale náš výkon bol zapríčinený náročným programom. Za deväť dní sme odohrali štvrtý zápas a bolo to na dievčatách vidieť. Mali sme v zápase dobré momenty, ale viac boli asi tých zlých. Sme radi, že nasleduje reprezentačná prestávka a môžeme si oddýchnuť.”

Barbora Bálintová (hráčka Good Angels Košice) – “Vedeli sme, aký zápas nás čaká. Po náročnom týždni sme sa ťažšie rozbiehali, ale sme radi, že sme vyhrali. V Poprade je viac mladých dievčat, ktoré toho veľa nabehajú a to nám asi robilo najväčšie problémy”.

Komentáre