Výsledky zápasov BAM Poprad! 24. – 25.2.2018

Zdieľaj

Počas uplynulého víkendu odohrali Kadetky prvé zápasy v nadstavbovej časti. Zápasy Žiačok a Starších mini žiačok boli z dôvodu chorobnosti presunuté na iné termíny. Naše Ženy odohrali vyrovnaný duel proti Ružomberku. Fandíme BAMPáčkam!!!

ŽENY

Sobota, 24.2.2018

MBK Ružomberok – BAM Poprad 59:57

Tréner M. Černický: “Nečakali sme takýto vývoj zápasu. Vedeli sme, že Ružomberok na nás vybehne. Hrali sme veľmi rozumne, dobre v obrane, málo chýbalo, aby sme vyhrali, čo by bolo obrovské prekvapenie. Za predvedený výkon, keby sme boli vo futbale, tak poviem – sme si zaslúžili aspoň bod.”

KADETKY

Sobota, 24.2.2018

BK ŠKP 08 Banská Bystrica – BAM Poprad 50:43

Tréner J. Hricko: “Prvý zápas nadstavby sme odohrali s Bystricou. Prvý polčas sme hrali pomaly a nedôrazne. Druhy polčas sme vyhrali o 4 body a náš prístup bol diametrálne rozdielny. Dobre sme bránili a riešili sme situácie jednoducho a efektívne. Škoda niektorých individuálnych chýb. No to je presne to čo od tejto časti sezóny očakávame. Tažké zápasy a naberanie skúsenosti. Po zápase Som bol hrdý na svoj tím.”

Nedeľa, 25.2.2018

BK Zvolen – BAM Poprad 52:53

Tréner J. Hricko: “Vlažný vstup a slabý obranný doskok trápili naš tím cely prvý polčas. Druhy bol lepší, no stále sme stavali súpera na nohy. Na konci sme si vypracovali náskok, ktorý sa nam podarilo udržať. Gratulujem mojim babám k dôležitej výhre. Odmakali si to na ihrisku naozaj do poslednej sekundy.”

Komentáre