Tohtoročné 1. kolo “Bavme sa basketbalom” za nami!

Zdieľaj

V sobotu, okrem ligových zápasov, ktoré odohrali staršie BAMPáčky sme organizovali 1.kolo podujatia s názvom “Bavme sa basketbalom!” Dievčatá z prípravky na ZŠ Komenského, z Arény Poprad a zo ZŠ Dostojevského sa  stretli v našej kmeňovej telocvični na ZŠ Komenského a užili si kopec zábavy.

Dve hodiny plné športových aktivít si najmladšie BAMPáčky mohli  užiť za účasti šikovných klubových trénerov BAMP.

Trénerka, N. Harabinová porozprávala o dianí počas podujatia: “Tradične najmladšie športovkyne začali rozbehaním okolo telocvične a pokračovali rozcvičkou. Po rozbehaní sa mohli pustiť do zručnostných súťaží a zábavných tímových hier. Akcie sa zúčastnilo 30 detí z rôznych prípraviek. Na začiatku sme sa poriadne rozbehli na pripravenej prekážkovej dráhe, kde sme sa rozohriali a pripravili na disciplíny, ktoré sme plnili. Deti sme rozdelili do 4 skupín a posúvali sa na 4 stanovištiach. Stanovištia boli zamerané rôzne: streľba na kôš, rebrík, driblingová dráha a iné. Na záver sme si zahrali obľúbenú guľôčkovú vojnu. Za odmenu dievčatá dostali minibasketbalovú loptičku. Čo ma veľmi teší je, že tribúna bola plná rodičov, ktorí svoje ratolesti fotili, kamerovali a poriadne povzbudzovali. Na konci podujatia sme boli my, tréneri, veľmi šťastní, lebo 1. kolo malo za cieľ úsmev na tvárach všetkých detí a to sme splnili. Verím, že sa na týchto akciách budeme stretávať častejšie a bude čoraz väčší záujem. :)”

2. kolo podujatia “Bavme sa basketbalom” budeme organizovať až o pár mesiacov, keďže nás 3.decembra 2018 v Aréne Poprad v čase od 16.00 – 18.00 čaká príchod Mikuláša.

 

Komentáre