Ženy v semifinále zatiaľ neúspešné

Zdieľaj

DSC_0496Družstvo žien má za sebou prvé dve stretnutia play off 1.ligy žien. Po základnej časti skončili v skupine Východ na druhom mieste a tak sa ich súperom stal víťazný tím zo skupiny Západ – mladý tím ŠKP 08 Banská Bystrica. Naše ženy však na palubovke nepotešili výsledkom, ale ani výkonom. Mrzí to o to viac, že na obidva zápasy zavítal slušný počet divákov. Netreba sa však vzdávať, šanca na reparát tu určite ešte je. Odvetné stretnutia sa odohrajú už najbližší víkend v Banskej Bystrici.

 

Ján Hricko, tréner družstva žien: "Sobotňajší zápas bol priemernej úrovne. Podali sme jeden z najhorších výkonov v sezóne. Málo aktívni v útoku s množstvom taktických chýb.

Pri skoro 30-tich stratených loptách, 35 % streľbe spod koša a 11 získaných fauloch nemôžme pomýšľať na dobrý výsledok a nie to ešte na víťazstvo. V nedeľu to bol trošku lepší zápas z našej strany. Opäť nízka úspešnosť streľby spod koša a opäť len 11 získaných faulov značí o nízkej útočnej aktivite. Straty prichádzali v najnevhodnejšie momenty a Banská Bystrica nás trestala rýchlymi protiútokmi. V závere sme odišli aj fyzicky. Dievčatám slúži ku cti, že bojovali až do konca."

 

Výsledky:   BAM Poprad – ŠKP 08 Banská Bystrica: 35:63 (19:30)

                    BAM Poprad – ŠKP 08 Banská Bystrica: 56:77 (28:39)

 

Druhú dvojicu v play off tvoria družstvá TYDAM UPJŠ Košice a BK ZŠ Zvolen. Aj v týchto zápasoch bol úspešnejší zástupca zo západnej časti:

 

                 TYDAM UPJŠ Košice – BK ZŠ Zvolen:  52:68 (27:35)

                 TYDAM UPJŠ Košice – BK ZŠ Zvolen:  53:68 (29:34)

 

Komentáre