Výsledky zápasov BAM Poprad! 3.3 – 4.3.2018

Zdieľaj

Tento víkend odohrali tri mládežnícke družstvá svoje ligové zápasy. Okrem mládeže sa Ženy predstavili v Piešťanoch, kde predviedli bojovný výkon, za ktorý sa určite nemôžu hanbiť. Staršie žiačky odohrali domáci zápas proti Spišskej Novej Vsi. Mladšie žiačky cestovali do Košíc, kde odohrali dva náročné zápasy a naše Mladšie mini žiačky čakal v nedeľu súper zo Spišskej Novej Vsi. Fandíme BAMPáčkam!!!

ŽENY

Sobota, 3.3.2018

Piešťanské Čajky – BAM Poprad 58:51

Tréner M. Černický: “Nadviazali sme na výkon z Ružomberka, hrali sme podobne dobrý zápas ako pred týždňom, keď sme vyhrali prvý polčas. Veľmi dobre sme hrali v obrane, ale súper v druhom polčase zagresívnil svoju hru hlavne v defenzíve a my sme zbytočne stratili viacero lôpt. Dievčatá treba pochváliť za perfektný prístup a predvedený výkon. Takéto zápasy nás posúvajú ďalej a v ďalších vzájomných stretnutiach môžeme pomýšľať na úspechy aj s týmito tímami. Dnes sme spoznali súpera do prvého kola play-off.  Verím, že výkonnosť zo zápasov v hornej štvorke sa prenesie aj do boja s nebezpečným Šamorínom. Máme výhodu domáceho prostredia a chceme uspieť.”

Hráčka Z. Ivančáková: “Po posledných zápasoch môžem povedať, že som hrdá na môj tím, na to ako každý zápas bojujeme a ukazujeme, že sme právom získali účasť v hornej štvorke nadstavby. A tiež to, že našich súperov dokážeme potrápiť a sme im nepríjemným súperom celých 40 minút. V stredu nás čaká ešte posledný zápas nadstavby proti GOOD ANGELS a potom sa už plne sústredíme na play-off, v ktorom sa stretneme so Šamorínom. Dúfam, že využijeme všetko, čo nám dali tieto ťažké zápasy a zdoláme Šamorín. Pozývame všetkých fanúšikov, aby nás v sobotu prišli podporiť!”

STARŠIE ŽIAČKY

Sobota, 3.3.2018

BAM Poprad – ŠBK Spišská Nová Ves 54:78

Trénerka Ľ. Fáberová: “Z môjho pohľadu sme odohrali slušný prvý polčas, kde sme dokázali svojim nasadením, bojovnosťou a agresívnou obranou konkurovať družstvu zo Spišskej Novej Vsi. Vstup do tretej štvrtiny nám vyšiel, ale potom nám súper odskočil na dvojciferný počet bodov. Veľký problém nám počas celého zápasu robila súperova obrana, s ktorou sme sa nevedeli vysporiadať. Síce je to prehra, ale presne tieto zápasy nám ukazujú, kde máme rezervy a na čom musíme stále pracovať. Som rada, že do zápasu zasiahla každá hráčka nášho družstva”

MLADŠIE ŽIAČKY

Sobota, 3.3.2018

BAM Poprad – Young Angels Košice 24:43

BAM Poprad – Young Angels Košice 31:35 (po dvojnásobnom predĺžení)

Trénerka N. Harabinová: “V sobotu sme v Košiciach odohrali dva veľmi ťažké a hlavne vyrovnané stretnutia. Aj keď to možno na prvý pohľad z výsledku prvého zápasu tak nevyzerá, na ukazovateli skóre po tretej štvrtine svietil stav 22 : 21 v náš prospech. Na to čo sa stalo v poslednej 8 minútovke sa ťažko hľadajú slová, ale strata koncentrácie a naša zbrklosť, nás stáli možné víťazstvo. V druhom zápase sme boli dievčatám z YAKE vyrovnaným súperom, a to až natoľko, že sa toto stretnutie muselo dvakrát predlžovať. Žiaľ zápas sa nám nepodarilo otočiť na našu stranu a družstvu Young Angels Košice sme podľahli o 4 body. Dievčatá bojovali až do konca, veľmi chceli vyhrať a v druhom zápase pre to urobili maximum. Tentokrát to ešte nevyšlo, ale práve takéto náročné zápasy nás herne posúvajú vpred.”

MLADŠIE MINI ŽIAČKY

Nedeľa, 4.3.2018

ŠBK Spišská Nová Ves – BAM Poprad

 

Komentáre