Štyri body zostávajú doma

Zdieľaj

Cez víkend na naše ženy čakali dosť náročné stretnutia, čo sa aj v Aréne Poprad potvrdilo. Zvlášť nedeľný duel bol bol veľmi napínavý a vyrovnaný, do tabuľky si štyri body za dve víťazstvá ale pripisuje naše družstvo. Gratulujeme!

Patrícia Sojaková, kapitánka družstva: ” Som šťastná, že sa nám podarilo vyhrať obidva zápasy.  Poctivo  sme  sa pripravovali na súperov a vedeli sme, že to nebude vôbec ľahké, že budeme  musieť  dať  do  zápasov všetko.  Zvolenu  sme chceli  oplatiť  prehru  po  predĺžení z  úvodného  dvojkola  súťaže. Hneď na začiatku sme sa agresívnou obranou dostali do vedenia, ktoré  sme  si udržali až do konca zápasu. S Banskou Bystricou sme v nedeľu hrali celý čas vyrovnané stretnutie, no nakoniec sa nám podarilo vybojovať si dôležitú druhu výhru. Na záver by som sa chcela poďakovať  našim fanúšikom za podporu a dúfam,  že nás prídu povzbudiť aj v ďalších domácich zápasoch.” 

Dievčatá odohrajú ďalšie stretnutia o dva týždne, opäť  na  domácej  palubovke.  Sily  si  v sobotu zmerajú s  lídrom súťaže CBK  Košice  a v nedeľu  naopak  s posledným družstvom v priebežnej tabuľke so ŽBK Rožňava.

 

BAM Poprad – ZŠ Zvolen-ŠKP 08 Banská Bystrica (J)      62:45 (32:23)

BAM Poprad – BK ŠK UMB BanskáBystrica                          54:51 (23:26)

Komentáre