Sklamanie z výkonu družstva

Zdieľaj

Rovnakých súperov ako staršie žiačky mali tento víkend aj ženy. Rovnako dopadli aj ich zápasy – jedna výhra a jedna prehra. Veľký rozdiel bol však, žiaľ, v predvedenej hre. Hlavne v zápasoch proti tímom z CBK Košice.  Staršie žiačky síce prehrali, ale po bojovnom a snaživom výkone. Ich staršie kolegyne však nepokračovali v nastavenom nasadení.
Tréner Peter Stavěl neskrýval rozčarovanie a sklamanie z predvedeného výkonu: ” V sobotu aj keď v oslabenej zostave a cez počiatočnú nervozitu sa družstvo žien postupne prebudilo a v Rožňave  zvíťazilo.  Zahrali si všetky hračky z lavičky, všetky aj  bodovali.  Zato  v nedeľu  po nezodpovednom a  strašidelnom  výkone  podľahli  nadšene  hrajúcim  domácim  nakoniec milosrdne len o 17 bodov, keď našou hrou sa stretnutie premenilo na dvojtaktové cvičenie domáceho družstva”. 
.
Veríme, že toto ich  nedeľné vystúpenie bolo len malým výpadkom, že sa dievčatá zmobilizujú a zodpovednejšie pristúpia k zápasom a hlavne k trénigovému procesu.
.
……
ŽBK Rožňava – BAM Poprad   50:94 (34:56)

Body BAMP: Didová 19, Tetemondová 16

CBK MINIBUSEUROPA Košice  –  BAM Poprad  77:60 (45:20)
Body BAMP: Didová 14,  Barboričová 13
…….
Najbližšie stretnutia družstvo žien odohrá 2. a 3. novembra 2019, keď na domácej palubovke privíta družstvá  TYDAM UPJŠ Košice a ŠKBD Spišská Nová Ves J.
Komentáre