Celoklubové sústredenie BAMP dopadlo na výbornú!

Zdieľaj

V dňoch 18. 6. – 21. 6. 2020 sa Hotel MORAVA v Tatranskej Lomnici stal prechodným domovom skoro celej našej akadémie. Vyše sto hráčok s trénermi,  vedúcimi  družstiev a vedením  klubu  tam  absolvovalo  športovo-kondičné  sústredenie. Doma zostali len smutní maródi a najmladšie “bampáčky” z prípravky.

Na  všetky  družstvá  čakal  pripravený bohatý  program,  rôzne behy,  kruhové  tréningy a túry.  Tréningy  zväčša  absolvovali  v krásnej prírode v okolí Tatranskej Lomnice, no niekedy sme kvôli silnému dažďu museli improvizovať a využili sme  chodby, schody i  spoločenskú  miestnosť  hotela.  V sobotu  popoludní  si  všetky  tímy vyskúšali  lezenie  v  priestoroch Lezecká Stienka v Tatranskej Lomnici. Najskôr mali dievčatá pred lezením rešpekt, ale nakoniec sa osmelili a zvládli minimálne tú  najľahšiu  trasu.  Na posledný  deň  sústredenia  sme  pripravili  pre  všetky  kategórie  náročný pretek  SPARTAN RACE  s ôsmymi  prekážkami. Sami sme boli zvedaví, ako to baby zvládnu, no  všetky prišli statočne do cieľa. Niektoré prekonali samé seba, niekedy museli aj zaťať zuby, ale dali to!                                                                                                                                                                                                  S priebehom  sústredenia sme boli maximálne spokojní. Dievčatá absolvovali množstvo kvalitných tréningov, učili sa nové cviky a vyskúšali si rôzne nezvyčajné  športové aktivity.  Veľkým bonusom  tejto  spoločnej  klubovej akcie bol fantastický spoločenský večer , ktorý bol v réžii nášho  najstaršieho družstva.  Všetky  baby sa výborne  zabávali a bolo úžasné  vidieť,  ako sa spolu smejú, bavia i tancujú všetky “bampáčky” bez rozdielu veku a kategórie!!

 

Naše veľké poďakovanie patrí :

  • prevádzkarom a personálu  Hotela MORAVA v Tatranskej Lomnici,  ktorý  nám  maximálne  vychádzal  v  ústrety a plnil  všetky naše priania a požiadavky.  Hotel nám poskytol  nie len svoje izby a spoločenské priestory,  ale aj jeho okolie,  ktoré len pre naše dievčatá poriadne vykosil a pripravil na behy, cvičenia a súťaže.
  • majiteľom  tréningovej  haly  v lezení  Lezecká  Stienka  v Tatranskej Lomnici,  ktorí  nám požičali svoju halu i lezeckú obuv  na celé popoludnie a svojimi cennými radami naviedli všetky dievčatá na zlezenie aspoň jednej trate
  • našim kondičným trénerom Pavlovi Šimkovi a Silvii Dratvovej, ktorí pripravili celý tréningový  proces  počas  pobytu.  Silvia s nami dokonca strávila celé štyri dni, odbehala množstvo kilometrov, názorne predviedla babám spôsoby lezenia, opravovala dievčatá pri kondičných i balančných cvičeniach, dbala na ich správne prevedenie. Dokonca bola tvorcom záverečného preteku SPARTAN RACE, trpezlivo vysvetlila každú prekážku i  trest za jej nesplnenie
  • všetkým  našim  trénerom,  asistentom  i  vedúcim  družstiev,  ktorí  na  úkor  svojich  dovoleniek a osobného voľna sa zodpovedne venovali a starali o stovku našich “bampáčok”
  • a určite nie v poslednom rade pani  trénerke  Jane Janáčkovej,  ktorá  si  celú  organizáciu  tejto  vydarenej  akcie  zobrala  pod  svoj  patronát,  koordinovala nie len tréningový proces všetkých družstiev, ale aj ich voľnočasové aktivity.

 

Galéria fotiek:

https://www.facebook.com/pg/BAMPPoprad/photos/?tab=album&album_id=1636096433213310 

https://www.facebook.com/pg/BAMPPoprad/photos/?tab=album&album_id=1637536633069290

https://www.facebook.com/pg/BAMPPoprad/photos/?tab=album&album_id=1637717276384559

https://www.facebook.com/pg/BAMPPoprad/photos/?tab=album&album_id=1638617842961169

https://www.facebook.com/pg/BAMPPoprad/photos/?tab=album&album_id=1639567016199585

https://www.facebook.com/pg/BAMPPoprad/photos/?tab=album&album_id=1640416072781346

Komentáre