Výsledky zápasov BAM Poprad! 7. – 8.4.2018

Zdieľaj

Uplynulý víkend odohrali naše mládežnícke družstvá ďalšie kolo zápasov. V sobotu si proti CBK Košice zmerali sily mladšie žiačky. V nedeľu naše staršie družstvo privítalo CBK Košice. Staršie žiačky cestovali na zápas do Spišskej Novej Vsi. Bilancia zápasov 0 výhier a 5 prehier.

STARŠIE ŽIAČKY

Nedeľa, 8.4.2018

ŠBK Spišská Nová Ves – BAM Poprad 75:28

Trénerka Ľ. Fáberová: “Keďže nás dlhodobo trápia choroby a zranenia, opäť raz sme vycestovali v oklieštenej zostave. Druhá štvrtina bola z nášho pohľadu najhoršia, kde sme inkasovali vyše 30 bodov. Aj napriek vysokej prehre, sa v druhom polčase dievčatá nevzdali a bojovali zvyšných 20 minút na ihrisku. Verím, že chorobnosť a zranenia nás budú obchádzať.”

ŽIAČKY

Nedeľa, 8.4.2018

BAM Poprad – CBK Košice 26:38

BAM Poprad – CBK Košice 23:27

Trénerka Ľ. Fáberová: “V oboch zápasoch sme mali najväčší problém s návratom do obrany a s rýchlymi protiútokmi. Škoda takých chýb, ale z každej chyby sa musíme poučiť a pracovať ďalej na ich odstránení. Veľmi dobrý zápas odohrala Livka Holešovská, ktorá predviedla aj v útoku aj v obrane bojovný výkon.”

MLADŠIE ŽIAČKY

Sobota, 8.4.2018

BAM Poprad – CBK Košice 31:62

BAM Poprad – CBK Košice 35:50

Trénerka N. Harabinová: “Opäť sme si mali možnosť zmerať sily so súperom CBK Košice, ktorý si po základnej časti vybojoval prvé miesto v tabuľke. Našimi výkonmi sme si vybojovali tretiu priečku v tabuľke, a tým sme si zabezpečili postup na Majstrovstvá SR, ktoré sa budú konať začiatkom júna. S výkonom mojich dievčat v oboch zápasoch som v celku spokojná. Myslím si, že je vidieť pokrok, ktorý stále robíme, rovnako ako aj chyby a nedostatky, na ktorých odstraňovaní musíme postupne pracovať. Našou ozdobou bolo hlavne nasadenie a maximálna bojovnosť v obrane. Problém máme stále s návratom do obrany, a to je hlavný ukazovateľ na ktorom sme pohoreli. My sa stále po každom koši tešíme (“čo k detskému basketbalu samozrejme patrí”) a zabúdame na to, že na druhej strane už ďalší dostávame. Hlavne druhý zápas bol z našej strany výborný a naše doteraz v lige neporazené súperky, sme veľmi dobre potrápili. :)”

Komentáre