Výsledky zápasov BAM Poprad! 14. – 15.4.2018

Zdieľaj

Kadetky odohrali dôležité dva domáce zápasy. V sobotu hrali netradične v Aréne Poprad. Žiačky cestovali do Košíc, kde si zmerali sily s družstvom Tydam Košice. Naše staršie mini žiačky taktiež bojovali proti Košiciam. Bilancia zápasov 4 výhry a 2 prehry! Fandíme BAMPáčkam!!!

KADETKY

Sobota, 14.4.2018

BAM Poprad – BK Zvolen 72:51

Tréner J. Hricko: “Prvý polčas sme sa trochu trápili aj útoku aj v obrane. Po zmene strán sme zapli naplno a súpera sme predčili vo všetkých činnostiach. Veľmi ma teším, že sa moje baby dobre popasovali s tlakom a mentálne tento zápas ustali.”

Nedeľa, 15.4.2018

BAM Poprad – ŠBK 08 Banská Bystrica 65:59

Tréner J. Hricko: “Odohrali sme jeden z najlepších zápasov v sezóne. Nasadenie bojovnosť ale hlavne pokoj a taktická vyspelosť zdobila výkon mojich dievčat. Dobrý box-out a obetavosť boli základ úspechu. Som pyšný na baby po tomto víkende a pravom im patria obe výhry.”

ŽIAČKY

Sobota, 14.4.2018

UPJŠ TYDAM Košice – BAM Poprad 20:67

UPJŠ TYDAM Košice – BAM Poprad 16:55

Trénerka Ľ. Fáberová: “Dnes sme kvôli chorobám a zraneniam vycestovali v deväť člennej zostave. Aj napriek tomu, že sme hrali proti tabuľkovo slabšiemu družstvu, to bolo pre dievčatá fyzicky náročné. Odohrať dva zápasy v takej rotácii si vyžaduje kus sebazaprenia a tímovú spoluprácu. Prvá štvrtina v prvom zápase nebola z nášho pohľadu vydarená, ale potom počas celých dvoch zápasov sme po každej stránke boli lepším tímom. Veľmi oceňujem, že sme bojovali o každú loptu a hrali rýchly a jednoduchý basketbal. Taktiež som hrdá, že sme vyhrali jednak po športovej ale i morálnej stránke. Ďakujem dievčatám za predvedený výkon. Dúfam, že všetky choroby a zranenia sme si už vyčerpali a budeme opäť trénovať a hrať v plnej zostave.”

STARŠIE MINI ŽIAČKY

Sobota, 14.4.2018

Young Angels Blue Košice – BAM Poprad 30:28

Young Angels Blue Košice – BAM Poprad 46:22

As. trénera A. Ferenčáková: “Dievčatá si zaslúžia pochvalu v obrane, každá jedna sa snažila dodržiavať pokyny, ktoré sme si pred zápasom povedali. Bohužiaľ, trápili sme sa s útokom a hrou jedna na jedna. Basketbal sa hra na koše a tie sme nedali. Je to ďalšia skúsenosť pre nás, ktorá nám ukázala čo musíme na tréningu zdokonaľovať.”

Komentáre