Výsledky zápasov BAM Poprad! 19. – 20.5.2018

Zdieľaj

Tento víkend odohralo družstvo Starších žiačok svoje posledné ligové zápasy sezóny 2017/2018. V sobotu aj v nedeľu hrali proti súperom z Young Angels Košice.

STARŠIE ŽIAČKY

Sobota, 19.5.2018

BAM Poprad – Young Angels 2004 Košice 44:60

Trénerka Ľ. Fáberová: “Prvý polčas sme hrali výborne! Každá hráčka vydala zo seba maximum. V druhej štvrtine sme predviedli najlepšiu obranu za celú sezónu. Klobúk dole pred dievčatami. Som rada, že po polčase sme my vyhrávali o 2 body. Keďže prvé dve štvrtiny nám vzali dosť síl, v tretej sme zahodili pár jasných striel, ale aj napriek tomu sme odohrali kvalitný zápas. Síce sme prehrali o dvojciferný počet bodov, ale výsledok je jedna vec a herný prejav celého družstva je vec druhá.”

Nedeľa, 20.5.2018

BAM Poprad – Young Angels 2003 Košice 39:70

Trénerka Ľ. Fáberová: “Zápasom proti lídrovi tabuľky sme ukončili tohtoročnú hraciu sezónu. Síce sme prehrali, ale ani jedna hráčka sa nemôže za predvedený výkon hanbiť. Prvá štvrtina skončila výsledkom 17:8 v náš prospech, čo si nesmierne vážim. Od prvej sekundy si dievčatá naplno užili tento posledný zápas. Samozrejme kvalita súpera sa postupne ukázala v útoku a aj v obrane, ale nasadenie a bojovnosť nášho tímu bolo výborné. Bol to dobrý zápas, ktorý nás posúva vpred. Som rada, že dnes nastúpili všetky dievčatá nášho družstva. Som hrdá nato aký progres družstvo za 10 mesiacov spravilo a ako tvrdo dennodenne pracovalo na tréningoch! Nakoniec ďakujem rodičom, ktorí nás celú sezónu povzbudzovali a bolo ich počuť nie len na domácej tribúne! Dúfam, že dievčatá budú naďalej podporovať v tomto športe.” 🙂 

Komentáre