2. kolo “Bavme sa basketbalom” za nami!

Zdieľaj

Podujatie “Bavme sa basketbalom” je venované najmladším BAMPáčkam, ktoré si chcú s nami zasúťažiť,  zabaviť sa a dokonca i vyhrať zaujímavé ceny.

V nedeľu sme absolvovali 2. kolo “Bavme sa basketbalom,” ktoré podľa tréneriek dopadlo na výbornú. “2. kolo hodnotím vysoko pozitívne. Verím, že dievčatá si to užili minimálne tak ako my trénerky,” tvrdí trénerka N. Harabinová. Počas dvoch hodín sa stretlo v telocvični viacero BAMPáčok vo veku 6 – 10 rokov, ktoré si počas nedeľného dopoludnia poriadne zašportovali.

Tréning začal o 9.00 ráno rozcvičkou a pokračoval pohybovými súťažami a zábavnými hrami. Trénerka N. Harabinová zhodnotila priebeh podujatia. “Naše dievčatká z prípravky prišli poriadne naštartované a bolo vidieť od prvej minúty ich radosť a chuť trénovať. Tréning sme začali klasickou rozcvičkou s ballhandlingom. Potom sme sa rozdelili do viacerých tímov, v ktorých po celý čas súťažili. Kapitánkami týchto tímov boli hráčky z družstva mladších žiačok, ktoré nám prišli pomôcť,” tvrdí trénerka Harabinová.

Každá súťaž bola bodovo ohodnotená. Na konci podujatia sa body sčítali a určilo sa konečné umiestnenie jednotlivých družstiev. “Po vyhodnotení všetkých disciplín bolo skóre nerozhodné a tak každá BAMPáčka odchádzala ako víťazka, s úsmevom dodala N. Harabinová.

Ďakujeme za skvelé nedeľné dopoludnie a tešíme sa na 3. kolo “Bavme sa basketbalom”!

Komentáre