Družstvo žien dôležitý zápas nezvládlo

Zdieľaj

poprad-slovan-handzus-poprad24-15Včera družstvo žien prehralo na domácej palubovke duel s BK SLOVAN Bratislava. Napriek získanému náskoku v prvom polčase, druhú časť hry nezvládlo a zbytočne darovalo víťazstvo súperovi. Touto prehrou stratilo dobré piate miesto v priebežnej tabuľke a samozrejme, aj východiskovú pozíciu do bojov play off.

.

Tréner domáceho družstva Igor Skočovski : “Dobre rozohratý zápas sme prehrali, lebo v útoku sme nehrali disciplinovane a hlavne sme nevedeli dať kôš. Hráčky sa musia viac zaprieť v útoku a vedieť zobrať na seba zodpovednosť.”

.

BAM Poprad – BK SLOVAN Bratislava   56:60   (13:12, 21:13, 9:16, 13:19)

 

Body BAMP: Petríková 14, Kudličková a Theiner po 12, Jacková 16, Tetemondová 4, Hadačová a Dubeňová po 3, Husárová 2

Body BK SLOVAN Bratislava: Zarevúcka 14, Talajková 13, Turzáková 10, Križmová 9, Marcová 8, Slezáriková 4, Mlynarovičová 2

 

Adela Kudličková, hráčka BAMP: “Prvý polčas sa nám darilo udržať náskok, ktorý sme však v tretej štvrtine stratili. Úplne nám odišla streľba a nepodržala nás, keď sme to najviac potrebovali. Musíme si viac vážiť loptu, lebo nás to môže stáť víťazstvo. Ďakujeme fanúšikom za podporu a dúfame, že nabudúce sa im odvďačíme výhrou.”

Danilo Rakočevič, tréner BK SLOVAN Bratislava: ” Sme spokojní s touto výhrou, je to pre nás veľmi dôležité víťazstvo. Po katastrofálnom zápase doma s Cassoviou Košice a zlom prvom polčase tu v Poprade sme ukázali, že máme tímovú silu, srdce aj charakter.”

Valika Mlynarovičová, hráčka BK SLOVAN Bratislava: “Začiatok zápasu sa nevyvíjal úplne podľa našich predstáv, no našťastie sa nám podarilo otočiť skóre na svoju stranu. V druhom polčase sme si najmä dobrou tímovou obranou vytvorili náskok, ktorý sme až do konca zápasu nepustili. Z Popradu si tak nesieme veľmi dôležité víťazstvo!”

 

Komentáre