Na slovíčko so Staršími minižiačkami…

Zdieľaj

Staršie minižiačky sú BAMPáčky narodené v roku 2007 a 2008. Už druhý rok ich vedie trénerka V. Bolozová. Naše Staršie mini poctivo trénujú na ZŠ Komenského, ale aj v krásnej Aréne Poprad. Tohtoročnú sezónu už naše šikovnice začali augustovou letnou prípravou. Tieto BAMPáčky doposiaľ odohrali 16 ligových zápasov proti hráčkam z Košíc, Krompách či Starej Ľubovne. Staršie minibasketbalistky ako druhé najmladšie družstvo v BAMPe sa nenechalo zahanbiť a taktiež tímovou prácou odpovedalo na pár otázok. 🙂

1. Predstavte svoje družstvo!

Náš kolektív je veľmi dobrý, je nás v ňom 17, ale to je len približné číslo, pretože stále k nám niekto pribúda. Náš pokrik? “JEDEN TÍM”, no keď vyhráme jedna kričí “ čo sme,”-  TÍM – odpovedáme všetky, a potom a ešte raz “čo sme,” – VYHRALI… Sme jednoducho baby, ktoré spojil basket.

2.Čo očakávate od tohtoročnej sezóny?

Samozrejme samé výhry. Druhé miesto – najhoršie!!! A pokroky, aby sme sa stále zlepšovali a budúci rok by sme chceli byť prvé a dostať sa na Majstrovstvá Slovenska. Chceme makať na všetkých tréningoch, aby sme boli každým dňom lepšie a lepšie.

3.Akú hlášku povedala Vaša trénerka, ktorá Vám utkvela v pamäti?

“Chcem vidieť na ihrisku hráčky a nie …”

“Vy moje barbiny!

4.Aký je Váš najlepší zážitok v tejto sezóne?

Výhra so Starou Ľubovňou a to, že pôjdeme na turnaj do Ostravy. A páčil sa nám aj novoročný turnaj v Trnave, kde sme síce neuspeli, ale poriadne sme bojovali a zbierali skúsenosti. No a vyhráva turnaj v Starej Turej, tam máme z izieb tie naj naj naj zážitky. My máme proste toľko zážitkov, že sa ich nedá ani spočítať a za každý moment sme vďačné.

5.Prečo hráte basketbal?

Lebo milujeme šport a hlavne ten, ktorý sa dá hrať s loptou. Všetky nás to baví a sme dobrý kolektív. Sem – tam sa doma nudíme, a preto je basketbal ten pravý pre nás. A samozrejme zažívame kopec srandy a tie naše zážitky sú na nezaplatenie.

6.Aké bolo Vaše sústredenie? Čo ste tam robili? Kde ste boli?

 Bolo SUPER!!! Boli sme v Liptovskej Osade, makali sme, relaxovali, hrali bowling, plávali – to bolo najlepšie. Spomíname na ranné behy, už o šiestej ráno sme boli na nohách. Jednoducho sme pracovali na kondičke.

Komentáre