Juniorky

Veková kategóriaDievčatá ročník narodenia 2000, 2001 a 2002
TrénerTatiana Gallová
Asistent tréneraFilip Bačić
Vedúci družstvaMichal Dida
Kontaktbamp@bamp.sk

Tréningový proces

Pondelok18,00 - 19,30
Regenerácia
ZŠ Komenského
Utorok6,15 - 7,15Aréna Poprad
16,30 - 18,00Aréna Poprad
Streda17,00 - 18,30ZŠ Komenského
Štvrtok6,15 - 7,15Aréna Poprad
19,30 - 21,00ZŠ Komenského
Piatok19,30 - 21,00ZŠ Komenského

Hráčky

Barbora DidováAndrea MindokováKristína Smoleňáková
Katarína BarilováMilica KašelováLucia Prosbová
Veronika OrságováDanica KašelováTerézia Sagalincová
Michaela FalisováTamara TurzákováNatália Kolárová
Soňa MamrákováKarin Černohorská
Ema RodákováVeronika Doláková

Rozlosovanie súťaže

DátumDomáciHostiaVýsledok
29.9.2018BAM PopradCBK Ťahanovce KE44:61
30.9.2018CBK Ťahanovce KEBAM Poprad99:36
13.10.2018BK EILAT PU PrešovBAM Poprad85:66
14.10.2018BAM PopradBK EILAT PU Prešov76:81
27.10.2018BAM PopradYA KE U1939:60
28.10.2018YA KE U19BAM Poprad90:36
10.11.2018BKM BardejovBAM Poprad61:56
11.11.2018BAM PopradBKM Bardejov66:35
24.11.2018BAM PopradŠBK Spišská Nová Ves54:56
25.11.2018ŠBK Spišská Nová VesBAM Poprad59:49
8.12.2018BAM PopradŽBK Rožňava108:55
9.12.2018ŽBK RožňavaBAM Poprad72:94
22.12.2018MBK RužomberokBAM Poprad84:38
23.12.2018BAM PopradMBK Ružomberok73:64
12.1.2019BAM PopradYA KE U1759:64
13.1.2019YA KE U17BAM Poprad66:54
26.1.2019TYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad71:59
27.1.2019BAM PopradTYDAM UPJŠ Košice63:59

Priebežná tabuľka výsledkov

P.č.DružstvoZápasyVýhryPrehryBody
1CBK Ťahanovce Košcie1817135
2YA U19 Košice1815333
3BK EILAT PU Prešov1813531
4MBK Ružomberok1812630
5YA U17 Košice1811729
6TYDAM UPJŠ Košice1871125
7ŠBK Spišská Nová Ves1851323
8BKM Bardejov1851323
9BAM Poprad1851323
10ŽBK Rožňava1801818

Rozlosovanie súťaže skupina 9 – 18. miesto

DátumDomáciHostiaVýsledok
10.2.2019ŠŠK Žilina BudatínBAM Poprad57:77
23.2.2019BAM PopradLokomotíva Sereď
24.2.2019BAM PopradBK Slovan Bratislava
2.3.2019BO Spartak MyjavaBAM Poprad
3.3.2019BK AŠK Slávia TrnavaBAM Poprad
23.3.2019BAM PopradŠŠK Žilina Budatín
6.4.2019BK Slovan BratislavaBAM Poprad
7.4.2019Lokomotíva SereďBAM Poprad
27.4.2019BAM PopradBK AŠK Slávia Trnava
28.4.2019BAM PopradBO Spartak Myjava

Priebežné výsledky Junioriek nájdete TU!

Komentáre