Výsledky zápasov BAM Poprad! 27. – 28.1.2018

Zdieľaj

Ďalší víkend prináša so sebou nové zápasové výsledky našich BAMPáčok. Ženy si odohrali zápas proti favoritovi z Košíc. Kadetky vycestovali do Banskej Bystrice a do Zvolena. Žiačky bojovali proti družstvu z Rožňavy a Staršie mini žiačky privítali doma družstvo CBK Košice. Fandíme BAMPáčkam!!!

ŽENY

Sobota, 27.1.2018

Good Angels Košice – BAM Poprad 91:51

Tréner, M. Černický: „Mali sme zlý stup do zápasu, kedy si domáce hráčky v prvej štvrtine vypracovali výrazný náskok. My sme naopak hrali s veľkým rešpektom. V ďalšom priebehu hry sme hrali rýchlejšie a odvážnejšie, hlavne v útočnom doskoku a streľbe za tri body. Pre náš tím je to veľmi dobrá škola hrať proti takému súperovi. Je to príležitosť nazbierať skúsenosti do ďalších zápasov a pripraviť sa na play-off.“

KADETKY

Sobota, 27.1.2018

BK ŠKP 08 Banská Bystrica – BAM Poprad 58:39

Nedeľa, 28.1.2018

BK Zvolen – BAM Poprad 88:54

ŽIAČKY

Sobota, 27.1.2018

MBK Rožňava MS – BAM Poprad 32:50

MBK Rožňava MS – BAM Poprad 54:51

Trénerka Ľ. Fáberová: “Prvý zápas sme hrali pekný basketbal. Našou obranou sme dokázali získať lopty a dať koše z rýchlych protiútokov. Postupný útok nám tiež v celku vychádzal. Do druhého zápasu sme nevstúpili dobre, ale do polčasu sme dokázali zvrátiť nepriaznivý stav.  Druhý polčas bol potom ako na hojdačke, vedeli sme si vytvoriť náskok a v zápätí sme ho aj stratili. Síce sme prehrali, ale veľká skúsenosť pre nás, pretože hráčky museli uskutočňovať svoje rozhodnutia pod tlakom, čo nám robí veľké problémy. Presne tieto zápasy potrebujeme, aby sme sa postupne dokázali s takýmto tlakom vyrovnať. Ideme ďalej trénovať a o dva týždne nás čaká ďalší súper.”

STARŠIE MINI ŽIAČKY

Nedeľa, 28.1.2018

BAM Poprad – CBK Košice 59:8

BAM Poprad – CBK Košice 57:6

Trénerka A. Čubanová: “K zápasu sme pristupovali zodpovedne a začali sme hrať na plno. Darilo sa nám v obrane, útoku a v streľbe relatívne dobre. Po získaní lopty sa hralo systémom nahraj a bež, kde nám vychádzali protiútoky, ktoré sme nie vždy premenili. Samozrejme tzv. “chrípková – vírusová epidémia” sa podpísala na stave družstva, kde zo 16 hráčok na súpiske  nastúpilo “iba” 12. V priebehu zápasu sa nám zranila Melánia Heldáková – podkošová hráčka, ktorá utrpela zranenie a to zlomeninu predpriehlavkovej kosti  ľavej nohy. Skončila so sádrou a  barlami.”

Komentáre