Ženy doma víťazne

Zdieľaj

WP_20131124_007Prinášame výsledok zápasu 1. ligy žien: BAM Poprad – BKM Bardejov 70:41 (16:16, 17:8, 15:7, 22:10)

Body domácich:  Hamaliarová 15, Mlynarovičová 14, Šterbáková 11

 

Tréner domácich dievčat Ján Hricko: "Máme za sebou opäť zápas z kategórie ťažko vyhratých. Začali sme dobre, osobnou obranou, agresívnou po celom ihrisku, sme to natiahli na 16:2, avšak z neznámych príčin sme znova vypli.

Dievčatá sa asi uspokojili s týmto náskokom a následne sme sa naťahovali takmer celý zápas. Vyzdvihol by som druhú a tretiu štvrtinu, kedy sme dostali dokopy 15 bodov, čo nie je za dve štvrtiny až také zlé. Dievčatá začali brániť, trošku sa vytiahli a pritlačili loptu. Toto bolo potrebné robiť dnes celý zápas, rovnako ako včera v Bardejove. Najbližší mesiac nás podľa programu súťaže čaká dlhšia pauza, takže máme dosť času, aby sme si opäť prešli niektoré veci a odstránili chyby, ktoré sa vyskytli. V tomto čase plánujeme prípravné zápasy, resp. turnaj, aby sme naberali herné skúsenosti."

 

Tréner Bardejova Ladislav Mojdis: "Prišli sme so siedmimi hráčkami, no napriek tomu si myslím, že sme odviedli celkom dobrú prácu. Nakoniec rozhodla kondícia. Aj napriek prehre považujem výsledok za dobrý. Súperovi želám, aby aj naďalej budoval tím, aby možno o rok bol Poprad opäť v extralige, tam kde miesto určite má. My sa budeme snažiť v odvete znova Poprad potrápiť."

Komentáre