Výsledky zápasov BAM Poprad! 9. – 10.12.2017

Zdieľaj

Počas druhého decembrového víkendu odohrali naše dievčatá zápasy mimo domácej palubovky. Ženy cestovali do Bratislavy odkiaľ si vezú víťazstvo. Staršie žiačky odohrali úspešný zápas proti Ružomberku. Mladšie žiačky bojovali o víťazstvá s lídrom tabuľky. Bilancia zápasov 2 výhry a 2 prehry. Fandíme BAMPáčkam!

ŽENY

Sobota, 9.12.2017

Slovan Bratislava – BAM Poprad 50:64

Hráčka, Lucia Hadačová: “Na Slovan  sme  išli  s jasným cieľom zvíťaziť.  Rozhodujúci  bol  náskok, ktorý  sme si urobili  v prvej štvrtine a vyhrali sme ju 10:22.  Ďalším dôležitým krôčikom k víťazstvu boli doskoky, ktoré sme si ustrážili a dokázali sme tak skórovať aj z druhých šancí. Som veľmi rada, že sme vyhrali, pretože sme si to zaslúžili a je to pre nás odmena za to, ako trénujeme. Chcem všetky dievčatá pochváliť za prístup ku zápasu, každá jedna prispela k výhre”.

STARŠIE ŽIAČKY

Sobota, 9.12.2017

MBK Ružomberok – BAM Poprad 44:52

Trénerka St. žiačok Ľ. Fáberová: “Bol to náročný zápas, nie len po fyzickej stránke. Kľúčová bola obrana strednej rozohrávačky a slabej strany, ktorá nám výborne fungovala. Veľmi sa teším, že sme tento zápas zvládli a dievčatám gratulujem! Teraz nás čaká dlhšia zápasová prestávka, počas ktorej budeme ďalej tvrdo pracovať a zdokonaľovať sa.”

MLADŠIE ŽIAČKY

Sobota, 9.12.2017

CBK Košice – BAM Poprad 72:21

CBK Košice – BAM Poprad 83:30

 

Komentáre