V treťom zápase prehra

Zdieľaj

Po dvoch  domácich  výhrach  naše  družstvo vycestovalo na horúcu pôdu do Piešťan.  Piešťanské Čajky  už niekoľko  rokov veľmi  túžiace po titule nenechali nič na náhodu a od prvej minúty zápasu nedali našim dievčatám dýchať. Tvrdou obranou a následnými rýchlymi protiútokmi svoj náskok počas celého zápasu zvyšovali. Výsledkom je vysoká  prehra  až  o  50  bodov.

“Nastúpili  sme  proti  jednému  z  ašpirantov  na  majstrovský titul. Je to veľmi silný káder plný slovenských reprezentantiek doplnený o kvalitné zahraničné posily. Na každom poste mali nielen výškovú prevahu. Našou snahou  bolo  zabrániť  ľahkým košom z pod koša. V útoku sme sa ľahko dostávali pod tlak, nevedeli sme  sa  jednoducho uvoľniť,  z čoho  plynulo  obrovské  množstvo  našich  strát  (37!).  Piešťany zakončovali  z  rýchlych  protiútokov a ich skóre rýchlo narastalo. Jediným pozitívom z našej strany je porovnateľný počet doskokov” zhodnotil stretnutie asistent trénera Tibor Kmetoni.

 

Piešťanské Čajky – BAM Poprad 83:33 (23:9, 42:16, 59:20)

Body BAMP: Taušová 12, Lysová 4, Sojáková 4, Vysňová 2, Kmetoniová 2 (Sagalincová 4, Michlíková 3, Barilová 2, Chmurová, N. Michlíková, Húsková)

 

Súťaž pokračuje ďalším kolom už túto stredu. V Aréne Poprad od 17,30 vyzveme veľmi ambiciózny tím ŠKP 08 Banská Bystrica.

link na výsledky zápasov: http://web.bamp.sk/rozpis-zapasov/

 

Komentáre