Staršie a mladšie mini žiačky na turnaji v Poľsku

Zdieľaj

turnaj_polskoUplynulý víkend sme sa so staršími mini žiačkami a mladšími mini žiačkami zúčastnili basketbalového turnaja dievčat v Poľskom meste Sosnowiec. Aj keď sme nakoniec skončili na 16-tom mieste, dievčatá sa zlepšovali zo zápasu na zápas.  Zmerali si sily so zahraničnými družstvami a získali nové skúsenosti a to nie len basketbalové.

Myslím, že pre baby bol napríklad zážitok aj to, že sme spali v škole v triedach, kde väčsinou trávia dopoludnia. Na tomto výjazde sme stmelili kolektív a viac sa spoznali. Okrem piatich zápasov, ktoré sme odohrali, sme navštívili aj mesto, nechýbalo obchodné centrum a popri tom sa hrali rôzne hry. Baby boli perfektné. Týmto by som sa chcela dievčatám poďakovať za predvedené výkony a ich vzorné správanie počas celého turnaja. Dúfam, že sa všetkým páčilo a snáď podobnú výpravu absolvujeme znovu. (trénerka Sára Janáčková)

 

K stručnému zrhunutiu pripájame aj autentické správy, ktorými nás baby počas víkendu zásobovali (bamp.sk):

 

DEŇ PRVÝ

"Cesta bola super. Pán šofér nám pustil Dobu ľadovú 4. Zabávali sme sa tým, že sme hádali, koľko majú tréneri rokov. Merci jedla cukríky. Hovorili sme vtipy a hádanky. Jediná, ktorej sa podarilo zaspať, bola Anička. Urobili sme si pár zábavných fotiek. Prišli sme živí a zdraví." (dievčatá)

 

"Ešte sme ani nevyšli z Popradu a už sa v autobuse ozýval spev. Dievčatá boli dobré naladené a plné energie. Mali sme pár zastávok. Dievčatá zvládli cestu bravúrne." (trénerka)

 

DEŇ DRUHÝ

"Mini: odohrali sme včera dva zápasy.  Oba zápasy sme prehrali. Bolo vidno, že hráme s o rok staršími súpermi.  Prvý zápas sme hrali s domácim Sosnowcom.  Bol to veľmi ťažký súper. Druhý zápas odohrali dievčatá omnoho lepšie.  Máme za sebou prvú noc strávenú na matracoch. Hoci sa dievčatá sťažovali, že sa veľmi nevyspali, vôbec to na nich nevidno. Už sme absolvovali prechádzku alias spoznávanie okolia a o 12:45 odohráme ďalší zápas." (trénerka)

 

"Milá stránka BAMP. Sme v Poľsku a máme sa dobre (až na sprchy). Zatiaľ sme hrali 2 z 3 zápasov. Práve v tejto chvíli sme v triede a jeme wasabi chipsy. Večer ideme na trhy.  Rozumieme si s Poľkami,  Magdou a Olou.  Naše Motto znie: Poprad – wou , Poprad – wou, papa keksy a je sexi, wou – wou – wou! Takže na záver,  máme vás radi a lúčime sa s vami." (dievčatá)

 

sos2 sos1 sos3

Komentáre