Spokojná trénerka starších mini žiačok

Zdieľaj

klklkllBAM Poprad – BK ŠKP 08 Banská Bystrica  49:27 (28:8)
Body BAMP – Ľubka Papcunová 12, Terezka Húsková 9, Simonka Ričovská 8, Maťa Sagalincová 8, Tímea Neuvirthová 5, Veronika Langová 2, Lívia Sedlačková, Dadka Toporcerová a Miška Matejková po 1 bode.

.

BAM Poprad – BK ŠKP 08 Banská Bystrica   67:26 (36:7)
Body BAMP – Ľubka Papcunová 15, Maťa Sagalincová 13, Terezka Húsková 9, Tímea Neuvirthová a Lili Mravová po 8, Miška Matejková 5, Lívia Sedlačková, Sofia Barčová, Vanesa Galičinská a Ľubka Šimšajová po 2 body.

.

“Ak som naposledy po zápase s výkonom dievčat nebola spokojná, dnes chválou šetriť nebudem. S výkonom a s nasadením v oboch stretnutiach, v obrane ale aj v útoku som veľmi spokojná. Hneď od začiatku sme nastúpili veľmi húževnato a s výbornou obranou, z čoho pramenilo veľa získaných lôpt, rýchlych protiútokov a aj premenených košov. Dievčatá sa začínajú na ihrisku vidieť, pekne si posúvajú loptu, zlepšujú hru jedna na jedna. Teší ma aj fakt, že do listiny strelkýň sa ich zapisuje čoraz viac. Týmto víťazstvom sme urobili ďalší krok k nášmu cieľu. O dva týždne nás čaká náš tabuľkový sused Young Angels Košice, s ktorým sa chceme popasovať o víťazstvo. Ak budeme hrať tak ako dnes, všetko je možné!” pochválila svoje dievčatá spokojná trénerka Naďa Harabinová

Komentáre