Prehra na palubovke Nitry

Zdieľaj

BKM Junior UKF Nitra – BAM Poprad 60:57

(17:8, 18:14, 18:13, 7:22)

Najviac bodov

Nitra: Davis 20, Fehérová 15, Vajková 12
Poprad: Rusiňáková 22, Goršič 14, Rodáková 8

Povedali po zápase:

Paula Kubušová, hráčka BKM Junior UKF Nitra: “Zápas sme odohrali s ôsmymi hráčkami a som na nás hrdá. Bol to veľmi ťažký a náročný zápas. Odohrali sme to srdcom a bojovnosťou a v dnešnom zápase to bolo veľmi dôležité. Už keď nám aj dochádzali sily , dokázali sme sa zaprieť. Prvý polčas nám vyšiel podľa predstáv, ale v druhom polčase nám dochádzali sily a súper sa pomaly začal doťahovať a ťažil z našich vlastných chýb, ale nakoniec sme si víťazstvo ustrážili.”

Zuzana Babaríková, asistentka trénera BKM Junior UKF Nitra: “Sme spokojní s dvomi bodmi, ale nie sme spokojní s predvedenou hrou, hlavne čo sa týka druhého polčasu – konkrétne poslednej štvrtiny. Ktorú sme výrazne prehrali, stratili sme veľa lôpt a nevedeli sme sa presadiť v útoku a začali sme sa spoliehať na trojkovú streľbu.”

Ema Rodáková, hráčka BAM Poprad: “Myslím si, že najväčšou chybou bol náš začiatok. stratili sme začiatok a bolo ťažké vrátiť sa do zápasu. Koniec zápasu už vyzeral nádejne ale nestačilo to.”

Tatiana Gallová, trénerka BAM Poprad: “Dnešný zápas sa mi hodnotí ťažko, určite sme nemali najlepší vstup do zápasu. Dnes to nebolo iba o hráčkach na ihrisku, ktoré bojovali. Príliš často stáli hráčky Nitry, na čiare trestného hodu. Gratulujem Nitre k víťazstvu a aj keď sme prehrali, určite sme neboli najslabším článkom v tomto zápase.”

Komentáre