Nešťastná prvá štvrtina!

SR Basketbal extraliga ženy 3.kolo B.Bystrica Poprad BBX

Zdieľaj

Družstvo žien v sobotu vycestovalo do Banskej Bystrice s úmyslom zabojovať o čo najlepší  výsledok. Nebyť pokazenej prvej štvrtiny, mohli pomýšľať aj na víťazstvo. Veď ostatné tri časti hry družstvá hrali úplne vyrovnanú partiu. Škoda, hlavy hore, ide sa ďalej. Fandíme BAMPáčkam!!!  

.

BK ŠKP 08 Banská Bystrica – BAM Poprad 63:46 (24:7, 14:12, 11:11, 14:16)

.

Body BK ŠKP 08 Banská Bystrica:  Jelenčíková 15, Števulová 8, Jassová a Ozdincová po 7

Body BAM Poprad – Drobná 11, Hadačová 8, Grigerová 7, Ivančáková a Kudličková po 5

.

Simona Hamaliarová, kapitánka družstva : “Do zápasu sme vstúpili koncentrovane, čo bolo možné vidieť na vyrovnanej hre.   Zlom nastal v polovici 1.štvrtiny, kedy súperovi začali padať strely spoza trojkového oblúka, čo nás z koncentrácie vyviedlo a začali sme robiť chyby – strata lôpt, slabý doskok, neagresívna obrana.. Nám strely vypadávali z koša, a tým sme stratili so súperom krok. Svedčí o tom bodová šnúra 17:0!!. Do druhej polovice zápasu sme nastúpili s agresívnejšou obranou, ale ani tá nám nepomohla dobehnúť bodový rozdiel. Určite sme nepodali výkon,  na ktorý sme zvyknutí a ktorý zodpovedá nasej hre a kvalitám. Z tohto stretnutia si musíme vziať ponaučenie a v najbližšom zápase eliminovať chyby a podať 100% výkon.” 

.

Milan Černický , tréner družstva: „Začiatok zápasu bol z našej strany dobrý, ale potom prišla šnúra domácich 17:0 a tá rozhodla o zápase. Zrejme sme v tejto pasáži stratili koncentráciu, možno moje hráčky hľadali skôr súperky, ako by sa starali o svoj výkon. Je to zaslúžené víťazstvo Bystričaniek. Mali lepší pohyb, hrali agresívnejšie, vďaka čomu im padali aj otvorené, voľné strely.“

Družstvo žien v sobotu vycestovalo do Banskej Bystrice s úmyslom zabojovať o čo najlepší výsledok. Nebyť pokazenej prvej štvrtiny, mohli by pomýšľať aj na víťazstvo. Veď ostatné tri časti hry družstvá hrali úplne vyrovnanú partiu. Škoda, hlavy hore, ide sa ďalej. Fandíme BAMPáčkam!!!

.

Komentáre