Ako na hojdačke

Zdieľaj

"Prvý zápas sme vôbec nezvládli. Nastúpili sme nekoncentrovane a nehrali sme našu hru. Neplnili sme ciele, ktoré sme si dali a robili sme veľké chyby v obrane a aj útoku, čo sa hneď prejavilo  na výsledku. Druhé stretnutie bolo  diametrálne odlišné.  Od začiatku sme začali hrať to čo  sme mali a poctivou obranou sme sa dostali do vedenia.  Dievčatá  hrali  naozaj  ukážkovo  a plnili  pokyny,  ktoré dostali.  Vďaka dobrej obrane sa nám začalo dariť aj v útoku.  Baby sa povzbudzovali a som rada, že sa po prvej prehre dokázali  znova  postaviť  na  nohy  a  podať taký výkon.

Samozrejme máme pred sebou ešte veľa práce, ale tento druhý zápas ma veľmi potešil. Dúfam, že aj baby to zoberú ako motiváciu a budú ďalej trénovať s chuťou a radosťou ako to bolo doteraz. 🙂 

 

Mladšie mini žiačky svojou snahou a disciplínou dosiahli ďalšie víťazstvo v súťaži. Trénerka Sára Janáčková ich však pochválila len za druhé stretnutie. Budeme im držať palce, aby zohrali čo najviac takých pekných a úspešných zápasov. Potešia nie len trénerku, ale aj rodičov, ktorí ich verne povzbudzujú aj keď sa nedarí!

 

BAM Poprad – BK SOUŽ CASSOVIA Košice  7:31

BAM Poprad – BK SOUŽ CASSOVIA Košice  20:18

 

Komentáre