A ideme do finále!

Zdieľaj

rggdfgdZáver sezóny sa blíži, no na naše družstvá ešte čakajú náročné zápasy. Veríme, že dopadnú podľa ich plánov a svoje súťaže ukončia s úsmevom!

.

Mladšie mini žiačky majú dobre “našliapnuté” na účasť na Majstrovstvách SR. V sobotu privítajú na domácej palubovke tabuľkového suseda BK ŠKP Banská Bystrica, s ktorým zohrávali vyrovnané súboje. Dievčatá sú pripravené poriadne zabojovať a získať plný počet bodov!

Mladšie žiačky sa celý týždeň poctivo pripravovali  na stretnutia v Žiline, kde si chcú pripísať ďaľšiu výhru. Svoje postavenie v tabuľke už nezmenia, no súťaž chcú dohrať so zdvihnutými hlavami!

Určite ľahké to cez víkend nebudú mať ani staršie žiačky, ktoré svojim výkonmi na ihrisku môžu značne ovplyvniť mená postupujúcich tímov na MSR v ich kategórii. Hosťujúce družstvá (Ružomberok i Banská Bystrica) budú určite chcieť získať čo najviac bodov.

Jednoznačne pre dve víťazstvá vycestujú juniorky. V nadstavbovej časti (7-11) zatiaľ neprehrali a tak aj chcú ukončiť sezónu. Nula v kolónke prehier je ich cieľ!

Zato naše najstaršie hráčky (ženy) si svoju situáciu v extralige sobotňajšou domácou prehrou značne skomplikovali. Čaká na ne rozhodujúce, piate stretnutie v Bratislave. V hre je veľmi veľa, preto veríme, že sa zmobilizujú a potvrdia svoje miesto v najvyššej ženskej súťaži!

.

Baby, držíme vám všetkým palce! 

Komentáre