Výsledky zápasov BAM Poprad! 6. – 7.10.2018

Zdieľaj

Tento víkend odštartovali naše Kadetky tohtoročnú ligu. Prvé dva zápasy hrali proti súperkám zo Spišskej Novej Vsi. V sobotu cestovali spolu s rodičmi do Spišskej Novej Vsi. V nedeľu privítali naše BAMPáčky na ZŠ Komenského dievčatá zo Spiša.

KADETKY

Sobota, 6.10.2018

ŠBK Spišská Nová Ves – BAM Poprad 67:41

Trénerka Ľ. Fáberová: “V sobotu mali dievčatá premiéru v kadetskej súťaži. Všetci sme sa tešili, že opäť začína nová sezóna plná zápasov. Súpera sme už poznali z prípravných zápasov a vedeli sme kde je ich sila. Súperky vyhrali zaslúžene, ale z nášho pohľadu sme predviedli solídny výkon a môžeme si zo zápasu vziať novú skúsenosť. Veľmi ma teší, že niektoré hráčky nášho tímu sa výborne zhostili svojich rolí a počas zápasu vedeli, v čom sú “doma”. Síce sme neboli na strane víťazov, ale vieme kam smerujeme a na čom chceme celú sezónu pracovať. Samozrejme ďakujeme rodičom za podporu v SNV.” 

 

Nedeľa, 7.10.2018

BAM Poprad – ŠBK Spišská Nová Ves 47:66

Trénerka Ľ. Fáberová: “Dnes sme do zápasu vstúpili absolútne nekoncentrovane a bez akejkoľvek zodpovednosti. Počas prvej štvrtiny sme dostali 28 bodov čo je v našom tíme neakcepotvateľné. Po prvej štvrtine sme sa zobudili a hrali basketbal. Začali sme brániť a výsledok toho bola aj druhá štvrtina, ktorú sme vyhrali. Zápas ukázal, kde sú naše silné stránky a naopak slabiny, ktoré treba odstrániť. Máme pred sebou celú sezónu a ideme pokračovať v našej práci.”

Komentáre