Výsledky zápasov BAM Poprad! 5.5. – 6.5.2018

Zdieľaj

Prvý májový víkend odohrali naše tri mládežnícke družstvá zápasy, v ktorých bojovali o víťazstvá. Staršie žiačky cestovali na dvojzápas do Nového Mesta nad Váhom a Starej Turej. Staršie minižiačky dohrávali zápas proti BA Čaňa a naše najmladšie minižiačky si pripísali krásnu výhru proti Spišskej Novej Vsi. Bilancia zápasov 3 výhry a 2 prehry! Fandíme BAMPáčkam!!!

STARŠIE ŽIAČKY

Sobota, 5.5.2018

BK Nové Mesto nad Váhom – BAM Poprad 63:37

Trénerka Ľ. Fáberová: “Ťažký zápas, kde sme sa vytrápili v obrannej ale i útočnej činnosti. V útoku sme častokrát zbytočne strácali lopty a robili triviálne chyby, ktoré boli potrestané košom.Poučíme sa zo svojich chýb a môžeme ďalej pracovať.”

Nedeľa, 6.5.2018

MBK Stará Turá – BAM Poprad 59:50

Trénerka Ľ. Fáberová: “Dnes sme odohrali skutočne náročný, ale veľmi dobrý zápas. Baby si zaslúžia obrovskú pochvalu za bojovnosť a poriadnu dávku energie. Obrana bola v niektorých častiach zápasu dokonalá. Agresívnou obranou a tlakom na hráčku s loptou sme donútili súperky spraviť chyby. V útoku sme v prvom polčase hrali veľmi dobre. Druhý polčas sme sa trošku trápili a v koncovke zaváhali, ale aj napriek tomu to bol dobrý výkon. Myslím si, že sme predviedli pekný basketbal a som právom hrdá na každú hráčku v družstve!”

STARŠIE MINIŽIAČKY

Piatok, 4.5.2018

BA Čaňa – BAM Poprad 26:33

BA Čaňa – BAM Poprad 23:62

Trénerka A. Čubanová: “Na začiatku prvého zápasu sme sa nevedeli rozbehnúť, hlavne po dlhej ceste minibusom. Kazili sme prihrávky, nepremieňali sme naše šance, lopta nám priamo vypadávala z koša von. Naša hra sa postupne  zrýchľovala a zdokonaľovala a nakoniec sme zápas vyhrali s rozdielom 7 bodov. V druhom zápase sme s kondíciou nemali problém, narozdiel od súpera. Dievčatá sa spriatelili i s ich gumenou loptou, ktorá nám odskakovala priamo z koša von počas prvého zápasu. Podarilo sa nám veľa pekných, rýchlych akcií bez driblingu s priamym zakončením (aj priamo pri vyhadzovaní spoza postrannej čiary). Získali sme viacero lôpt, dobrou obranou a doskakovaním pod oboma košmi. Po zápase si dievčatá zaslúžili dobrú balkánsku zmrzlinu.”

MLADŠIE MINIŽIAČKY

Sobota, 5.5.2018

BAM Poprad – ŠBK Spišská Nová Ves 27:24

Trénerka V. Bolozová: “Zápas proti SNV bol úplne iný ako na začiatku sezóny. Je vidno, že dievčatá urobili kus práce počas sezóny. V útoku driblovali, prihrávali si navzájom a bránili svoje hráčky. Máme ešte veľmi veľa práce pred sebou, ale verím, že tento zápas pridal nášmu družstvu sebavedomie a ešte väčšiu chuť trénovať. Gratulujem dievčatám k víťazstvu a samozrejme veľká pochvala za bojovnosť a snahu!”

Komentáre