Výsledky zápasov BAM Poprad! 17. – 18.3.2018

Zdieľaj

Ešte pred víkendom odohrali naše ženy 2. zápas v Play-off proti Šamorínu. Staršie žiačky cestovali počas dvoch dní do Košíc. Mladšie žiačky odohrali v sobotu domáci zápas proti družstvu CBK Košice a naše najmladšie minižiačky vyhrali v domácom stretnutí proti družstvu z Lučenca. Dievčatám gratulujeme a fandíme BAMPáčkam!!!

ŽENY

Streda, 14.3.2018

ŠBK Šamorín – BAM Poprad 72:56

STARŠIE ŽIAČKY

Sobota, 17.3.2018

Young Angels Košice – BAM Poprad 75:34

Trénerka Ľ. Fáberová: “Veľmi náročný zápas, kde Košice boli vo všetkých činnostiach o dva kroky vpredu. Potrápili sme sa a to nie len po fyzickej stránke. Vysoká prehra na našom konte, ale opäť sme o niečo skúsenejšie a už len takýmto náročným zápasom sme sa posunuli dopredu. Zranenie Ninky Michlíkovej ma mrzí ale verím, že sa čím skôr ukáže na palubovke.”

Nedeľa, 18.3.2018

Young Angels Košice – BAM Poprad 59:34

Trénerka Ľ. Fáberová: “Po včerajšom zápase sme vycestovali v oklieštenej zostave. Osem hráčok muselo dnes zabojovať za každú zranenú a chorú hráčku v družstve. Jedna vec je výsledok zápasu, ale druhá samotný priebeh. Môžem povedať, že som hrdá na tieto dievčatá, pretože od prvej do poslednej sekundy bojovali a bolo jedno či vyhrávame alebo prehrávame. Robili sme síce veľa chýb v obrane, nekomunikovali sme, v postupnom útoku sme sa trápili,  strácali sme zbytočne lopty, ale aj napriek týmto chybám tam bola bojovnosť a srdce športovca, čo je si myslím dôležitejšie, pretože toto sa nedá naučiť, to musia mať hráčky v sebe a moje to majú! Jedna vec ma extrémne mrzí a to je zranenie Emmky Chmurovej, tak dúfam, že dievčatá sa dajú čím skôr dokopy a budeme sa opäť spolu baviť basketbalom.”

MLADŠIE ŽIAČKY

Sobota, 17.3.2018

BAM Poprad – CBK Košice 30:54

BAM Poprad – CBK Košice 27:51

Trénerka N. Harabinová: “V sobotu sme odohrali dva vynikajúce stretnutia proti súperovi z Koších, ktorý nemá na Slovensku vo svojej kategórii konkurenciu. Nám sa konečne podarilo udržať si ich na rozdiel prijateľných 20tich bodov počas oboch zápasov. Moje baby na ihrisku makali, bojovali o každú loptu a mňa svojím výkonom veľmi milo potešili. Zápasy nám jednoznačne ukázali kde sú naše najväčšie nedostatky a na ich odstraňovaní budeme ďalej pracovať.”

MLADŠIE MINI ŽIAČKY

Sobota, 17.3.2018

BAM Poprad – AKAPO Lučenec 42:40

Trénerka V. Bolozová: “Dnes sme odohrali bojovný zápas s družstvom Lučenca. Cely zápas sa družstva striedali vo vedení. Každá hráčka vynaložila maximum sil na ihrisku, dievčatá sa snažili dodržiavať moje pokyny a oplatilo sa to. Prihrávali, driblovali, strieľali. Mali sme veľa strát, ale už je viditeľný pokrok, máme ešte veľmi veľa práce pred sebou a postupne sa budeme posúvať dopredu. Dievčatám blahoželám a chválim za tímovú prácu!”

Komentáre