Výsledky zápasov BAM Poprad! 17. – 18.2.2018

Zdieľaj

Počas víkendu sme odohrali ďalšie kolo zápasov. Ženy odohrali zápas proti Piešťanským Čajkám. Staršie žiačky privítali družstvo z Nitry a Ivanky pri Dunaji a mladšie žiačky cestovali do Starej Ľubovne. Bilancia zápasov 2 výhry a 3 prehry. Fandíme BAMPáčkam!!!

ŽENY

Sobota, 17.2.2018

BAM Poprad – Piešťanské Čajky 55:87

Tréner M. Černický: Začali sme slabšie v obrane, ale treba pochváliť Piešťany, ktoré mali vysokú úspešnosť streľby. V druhom polčase sme zmenili obranu na zónu, čo nám trochu pomohlo. Našou chybou bolo, že sme hrali príliš mäkko. Verím, že aj s príchodom Lucie Kupčíkovej bude náš tím časom ešte silnejší.”

Lucia Kupčíková (hráčka BAM Poprad): Vedeli sme, že to bude ťažký zápas. Najmä v prvom polčase sme hrali veľmi zle v obrane a keď sme to neskôr zlepšili, už bolo neskoro. Som spokojná so svojim výkonom. Bolo to lepšie ako som očakávala, pretože na tréningoch som sa strácala kondične. Z vedenia Popradu ma už dlhšie lámali a keďže som mala viac voľna, tak som si povedala, že skúsim dievčatám pomôcť.”

 

STARŠIE ŽIAČKY

Sobota, 17.2.2018

BAM Poprad – BK UFK Nitra 51:63

Trénerka Ľ. Fáberová: “Náš najväčší problém bola prvá štvrtina, kde sme prehrali 5:18. Druhý polčas bol z nášho pohľadu výborný, ale zápas sa hrá 4. štvrtiny.”

Nedeľa, 18.2.2018

BAM Poprad – BK Ivanka pri Dunaji 60:65

 

MLADŠIE ŽIAČKY

Sobota, 18.2.2018

ŠŠK Stará Ľubovňa – BAM Poprad 26:44

ŠŠK Stará Ľubovňa – BAM Poprad 34:60

Trénerka N. Harabinová: “V sobotu sme odohrali dva úplne odlišné zápasy. V prvom zápase sme zabrali a začali hrať až v poslednej štvrtine, ktorú sme vyhrali v pomere 17 : 2, a týmto rozdielom sme zápas aj vyhrali. Druhý zápas bol už úplne o niečom inom. Zabrali sme hlavne v obrane, začali sme hrať jedna na jedna a vyšlo nám aj pár pekných rýchlych protiútokov. Najväčší problém vidím v streľbe spod koša po dvojtakte alebo jumpe. Na tom musíme popracovať, pretože všetci vieme, že basket sa nehrá na pokusy, ale na premenené koše!”

 

MLADŠIE MINI ŽIAČKY

Sobota, 18.2.2018

BK ŠKP 08 Banská Bystrica – BAM Poprad 55:4

Trénerka V. Bolozová: “Vstúpili sme do druhej časti súťaže. Určite sme sa zlepšili v herných činnostiach, vidíme sa na ihrisku, podarilo sa nám včas prihrať, ale nedarilo sa nám vôbec v útoku, nevedeli sme dať kôš. Dievčatá sa snažili, bojovali. Ale kôš ako keby bol začarovaný. S každým zápasom sa posúvame dopredu, získavame skúsenosti. A výhry určite prídu.”

Komentáre