Výsledky zápasov BAM Poprad! 15. – 16.12.2018

Zdieľaj

Posledný hrací víkend tohto roka je za nami. Kadetky odohrali dve stretnutia proti družstvám z Košíc. Žiačky privítali súperky zo Starej Ľubovne a Staršie minižiačky odohrali zápasy proti družstvu YA Košice. Fandíme BAMPáčkam!!!

 

Kadetky

Sobota, 15.12.2018

Young Angels Košice 2003 – BAM Poprad 80:38

Trénerka, Ľ. Fáberová: “Súper zaslúžene vyhral. Náš herný prejav v prvom polčase bol zlý o čom hovorí aj polčasové skoré, kde nám Košičanky dali 51 bodov. Videli sme, kde máme veľké rezervy a na čo sa treba zamerať.”

 

Nedeľa, 16.12.2018

Young Angels Košice 2002 – BAM Poprad 73:34

Trénerka, Ľ. Fáberová: “Narozdiel od včerajšieho zápasu sme do zápasu vstúpili výborne. Prvú štvrtinu sme hrali v útoku kolektívne a v obrane agresívne, čoho výsledkom bol stav 15:16 v náš prospech. Pre nás je to prehra so zmyslom a takými zápasmi proti silnejším družstvám môže naša kvalita rásť.”

 

Žiačky

Sobota, 15.12.2018

BAM Poprad – ŠŠK Basket Stará Ľubovňa 73:30

BAM Poprad – ŠŠ K Basket Stará Ľubovňa 82:25

Hráčka, T. Neuvirthová: “V dnešnom zápase sme sa snažili plniť pokyny pani trénerky na 100%. Avšak robili sme aj veľa chýb, napríklad zlé prihrávky alebo nedotiahnuté zakončenia. Ale zato bojovnosť nám nechýbala. Tieto zápasy hodnotím pozitívne, ale videli sme aj naše nedostatky, ktoré sa budeme snažiť na ďalších tréningoch odstrániť.”

 

Mladšie žiačky

Streda, 19.12.2018

ŽBK Rožňava – BAM Poprad 35:46

ŽBK Rožňava – BAM Poprad 39:63

Trénerka, Ľ. Fáberová: “Zápasy v Rožňave sú vždy náročné, čo sa aj potvrdilo. Prvý zápas sme sa trápili v útoku. Akonáhle sme hrali v pätici nevedeli sme sa presadiť. Celý prvý zápas to bolo vyrovnané a som rada, že sme to dotiahli do úspešného konca. V druhom zápase to už bol z nášho pohľadu iný basketbal. Pritlačili sme v obrane a tak dali súperovi jednoduché koše. Druhý zápas sme od začiatku kontrolovali a boli sme lepším týmom či už v útoku alebo v obrane. Veľmi ma teší, že sme vyhrali oba zápasy a, že každá hráčka mohla nastúpiť na ihrisko. Teraz nás čaká dlhšia zápasová pauza, kde si oddýchneme a v januári opäť začneme v plnej sile poctivo trénovať.”

 

Staršie mini žiačky

Sobota, 15.12.2018

BAM Poprad – Young Angels Blue Košice 8:58

BAM Poprad – Young Angels Blue Košice 0:50

Trénerka, V. Bolozová: “V sobotu sme odohrali dva zápasy s veľmi kvalitným súperom. Boli to pre nás náročné zápasy, kde sme zistili, že nás čaká veľa práce. Súper bol vo všetkých činnostiach ďaleko pred nami. Verím, že dievčatá tento zápas naštartuje do ďalšej tvrdej driny. Občas aj nám sa podarila pekná akcia. Dievčatá sa snažili, bojovali. Verím, že v odvete budeme mať vyrovnanejšie stretnutia.”

Komentáre