Výsledky zápasov BAM Poprad! 10. – 11.2.2018

Zdieľaj

Druhý februárový víkend priniesol BAMPáčkam 2 výhry a 3 prehry. V sobotu na domácej palubovke odohrali Staršie minižiačky zápas proti dievčatám z Bardejova. Žiačky vycestovali do Košíc, kde ich čakal súper z Young Angels Košice a Kadetky odohrali posledný zápas základnej časti proti Spišskej Novej Vsi. Fandíme BAMPáčkam!!!

KADETKY

Nedeľa, 11.2.2018

BAM Poprad – ŠBK Spišská Nová Ves 70:71

Asistentka trénerka A. Kováčová: “Keďže tréner Ján Hricko mal dnes reprezentačné povinnosti zápas proti SNV som koučovala z pozície trénera ja. Bol to posledný zápas základnej časti. Týždeň pred zápasom bol tréningový proces narušený hromadnou marodkou, ale aj napriek tomu sme v útoku hrali celkom dobre, zakončili sme zopár rýchlych protiútokov, čo ma teší. Problémy sme mali v obrane najmä spoza trojkového oblúka, dostali sme až  9 trojek. Mrzí ma, že sme základnú časť ukončili prehrou. Zabezpečili sme si postup medzi TOP 6, čo znamená ďalšie kvalitné zápasy s najlepšími družstvami Slovenska. Verím, že do druhej časti súťaže vstúpime čo najlepšie a po každom zápase budeme s našimi výkonmi spokojní.”

ŽIAČKY

Sobota, 10.2.2018

Young Angels Košice Blue – BAM Poprad 45:23

Young Angels Košice Blue – BAM Poprad 42:39

Trénerka Ľ. Fáberová: ” Prvý zápas bol z našej strany veľmi ustráchaný. V obrane sme nevedeli po vystrelenej lopte odstaviť hráčky a tak sme dostali veľa košov z druhého či tretieho pokusu. Druhý zápas bol diametrálne odlišný. Náš útok veľmi dobre fungoval. Vedeli sme agresívne vniknúť a prihrať pass zbiehajúcim hráčkam. V obrane sme si oveľa lepšie vypomáhali ako v prvom zápase aj keď stále máme na čom pracovať. Druhý zápas hodnotím vysoko pozitívne. Som rada, že sme odohrali tak vyrovnaný zápas a dievčatá do poslednej sekundy bojovali.”

STARŠIE MINIŽIAČKY

Sobota, 10.2.2018

BAM Poprad – BKM Bardejov 56:28

BAM Poprad – BKM Bardejov 57:25

Trénerka A. Čubanová: “Družstvo BKM Bardejov nastúpilo v oslabenej zostave v počte 7 hráčok. Oslabení sme boli i my chorobami a jedným zranením z predchádzajúceho kola ligy st. mini žiačok. Zápas sme nepodcenili a začali sme hrať naplno. Náš výkon bol trochu kolísavý, niekedy sme predviedli dobrú kombinačnú hru a rýchle protiútoky, niekedy sme prihrávali aj súperovi a robili sme elementárne chyby. No usilovnosťou a bojovnosťou hráčok sa nám podarilo vyhrať. Súper v ich malo početnej zostave hráčok nevládal fyzicky hlavne v druhom zápase, pričom po vyfaulovaní dvoch hráčok a jednej zranenej (v druhom zápase), zápas dohrávali so štyrmi hráčkami.”

 

Komentáre