Štartujeme I.kolo “Bavme sa basketbalom!”

dsc_4017-large

Zdieľaj

Ako minulý rok aj tento budeme organizovať viac-kolové podujatie s názvom “Bavme sa basketbalom!” V jeden deň sa stretnú v telocvični na ZŠ Komenského všetky naše prípravky a spoločne si proti sebe zasúťažia. Cieľom je predovšetkým nadviazanie nových kamarátstiev medzi najmladšími BAMPáčkami.

Počas dvoch hodín si naše dievčatá poriadne zašportujú a zažijú kopec zábavy. Čaká ich viacero disciplín, kde musia zapojiť nie len rýchle nohy a obratnosť, ale i hlavu a tímového ducha. Jedno je isté – Bude to veľká paráda! Príďte sa s nami zabávať športom a basketbalom! Tešíme sa na Vás!!!

“Som veľmi rada, že sa nám toto podujatie minulý rok osvedčilo. Práve preto sme sa rozhodli v ňom pokračovať. Myslím si, že sme vždy dokázali vytvoriť skvelú atmosféru. Nie len my -tréneri, ale i rodičia a predovšetkým naše najmaldšie BAMPáčky si tento deň naplno užívali. Verím, že opäť prídeme v čo najväčšom počte a budeme spolu súťažiť a budovať jednu BAMP rodinu.” Alena Kováčová, prezidentka klubu BAM Poprad.

 

Pre koho je podujatie určené? Všetky dievčatá z našich prípraviek! 

Kedy? Sobota, 17.11.2018 o 13.00 – 15.00 hod.

Kde? Telocvičňa ZŠ Komenského

Čo si treba vziať? športové oblečenie, obuv, vodu a dobrú náladu

Komentáre