SMŽ ukončili sezónu víťazstvom na turnaji

Zdieľaj

Uplynulý  víkend  sa na domácom turnaji predstavili obidve naše “mini”  družstvá. V telocvični na Komenského ulici sa stretlo až sedem tímov, hrali systémom každý s každým v rámci svojej kategórie. Po obidva dni obidve naše družstvá povzbudzovali rodičia, ktorí sa už tešili, že uvidia svoje dieťa v “akcii”.
Staršie družstvo si stretnutia rozdelilo na obidva dni. V sobotu vo veľmi vyrovnanom zápase zdolali tím z Rožňavy a v nedeľu si jednoznačne poradili s družstvom TYDAM Košice . A tak si dvomi výhrami  zabezpečili víťazstvo!
.
Trénerka  Naďa  Harabinová: ” V  prvom  rade  musím  vyzdvihnúť  moje dievčatá, ktoré  aj napriek tomu, že sezóna bolo opäť  poznačená  zložitou situáciou, to nevzdali a zostali  verné  basketbalu. Celú sezónu poctivo odtrénovali, či už online alebo na záver v plnej  sile v telocvični.  Preto verím, že  dva  turnaje, ktoré  sa nám podarilo odohrať,  jeden v Ružomberku a ten druhý  uplynulý  víkend u nás doma, im boli aspoň trošku odmenou a náhradou  za  poctivý  tréning, ktorý ale nemohli počas sezóny zúročiť na ihrisku v zápasovom kolotoči. Som rada, že sme domáci turnaj ukončili víťazne, aj keď mňa najviac teší hra, ktorú dievčatá  predviedli  a  na  ktorej  bolo  vidieť progres a hlavne radosť, bojovnosť a veľké nadšenie. Verím, že ďalšiu sezónu si už dievčatá budú môcť konečne vychutnať naplno a so všetkým čo k tomu patrí :)) !”
.
BAM Poprad – ŽBK Rožňava        31:25  (17:11)
TYDAM Košice – ŽBK Rožňava   18:44  (16:22)
BAM Poprad – TYDAM Košice     59:8    (24:2)
.
Konečné poradie: 
1. BAM Poprad
2. ŽBK Rožňava
3. TYDAM Košice
Komentáre