S príchodom Veľkej noci i Medzinárodné turnaje!

Zdieľaj

Veľká noc je čas, kedy je väčšinou v ligových zápasoch voľný žreb. Tým pádom takmer každé družstvo chce využiť prestávku zmysluplne a často-krát hľadá zaujímavý turnaj. Naše BAMPáčske družstvá taktiež nezaháľali a rozhodli sa cestovať na Medzinárodný turnaj do Ostravy. Tento prestížny turnaj je veľmi obľúbený, keďže jednak ide o masové podujatie pre všetky mládežnícke kategórie a jednak družstvá hrajú proti zahraničným tímom z Česka, Maďarska, Litvy, Nemecka a iných krajín. Tohto roku sa družstvá Starších minižiačok, Mladších žiačok, Žiačok, Starších žiačok a Kadetiek rozhodli cestovať na Veľkonočný turnaj spoločne a okúsiť konkurenciu za hranicami Slovenska.

Turnaj potrvá od štvrtka, 18.4.2019 do nedele, 21.4.2019. Veríme, že našim BAMPáčkam sa bude dariť a s turnajom budú spokojné! Fandíme BAMPáčkam!!!

Trénerka, V. Bolozová: “Na tomto turnaji chceme získať skúsenosti s družstvami z iných krajín a porovnať svoje sily, nadviazať nové kamarátske vzťahy. Počas turnaja si s chuťou a radosťou zahrajú všetky hračky a keď spoja bojovnosť a snahu tak určite budú aj výhry. Veľkým prínosom pre družstvo bude aj spoločné strávený čas, ktorý má ešte viac sceliť jednotu a duch tímu…aby náš pokrik bol aj naďalej…SME JEDEN TÍM”

Trénerka, N. Harabinová: “Vybrali sme si tento turnaj, pretože býva vždy dobre obsadený a garantuje nám zahrať si minimálne 5 kvalitných zápasov. Zároveň má bohatý sprievodný program, takže sa tam mimo zápasov určite nebudeme nudiť. Dievčatá sa už teraz veľmi tešia na zápasy a zábavu, ktorá nás tam čaká!”

Trénerka, Ľ. Fáberová: “Na turnaj do Ostravy sa veľmi tešíme. Minulý rok nám kvôli zraneniam hráčok turnaj nevyšiel, tak verím, že tento rok budeme v kategórií mladších žiačok a kadetiek hrdo reprezentovať BAMP! Dúfam, že odohráme kvalitné zápasy a na konci turnaja budeme spokojné so svojím herným prejavom.” 

 

Komentáre