Na slovíčko s Kadetkami…

Zdieľaj

V našom krátkom predstavovaní družstiev ich vlastnými očami pokračujeme ďalej. Tohtoročné družstvo Kadetiek tvoria prevažne hráčky BAM Poprad narodené v roku 2003. Okrem nich sú v družstve i 2 hráčky narodené v roku 2002 a v roku 2004. Tieto BAMPáčky sú v súčasnej sezóne tzv. “prvoročiarky” v kadetskej súťaži. Dievčatá majú zabezpečený každodenný tréningový proces spolu s regeneráciou v Aréne Poprad. Okrem tímových tréningov absolvujú dvakrát v týždni ranné individuálne tréningy. Kadetky už druhý rok vedie trénerka Ľ. Fáberová spolu s vždy pozitívne naladenou vedúcou družstva K. Michlíkovou.

Kadetky tak ako i Žiačky mali za úlohu spoločnými silami odpovedať na pár otázok a vyjadriť svoj názor. To ako sa toho zhostili, posúďte vy. 

1. Kto sú Popradské Kadetky?

Naše družstvo tvorí 13 hráčok, 1 vedúca družstva a tomuto celému šéfuje trénerka Ľ. Fáberová. Náš srdcervúci pokrik je POPRADSKÉ KNEDLE, pretože je pre nás najvýstižnejší. Sme ambiciózne mladé basketbalistky, ktoré milujú basketbal a veľmi rady majú aj jedlo. Samozrejme nesmieme zabudnúť na našu trénerku, ktorá má pevné nervy, ktorá nám venuje veľa času, nie len na tréningoch ale aj v osobnom živote.

2. Čo ešte očakávate od tohtoročnej sezóny?

Od druhej polovice sezóny očakávame náročné zápasy na vyššej úrovni, ktoré nás posunú vpred. Veríme v to, že budeme ešte suprovejší kolektív, ak sa to ešte dá lebo už teraz sme ako jedna rodina.

3. Akú najlepšiu hlášku povedala Vaša trénerka?

Naša trénerka je tvorcom nespočítateľne veľa hlášok. Medzi naše topky patria: Čas sú peniaze…Robí si z teba trhací kalendár…V obrane horíš ako fakľa…a množstvo ďalších, na ktorých sa vieme pobaviť.

4. Aký je podľa Vás najlepší zážitok z tohtoročnej sezóny?

Myslíme si, že ako team máme nesmierne veľa pekných a tiež vtipných zážitkov. Medzi najlepší zážitok patrí oslava, keď oslávenkyňa prišla skôr ako organizátori oslavy a pokazila prekvapenie. Najlepšie a najkrajšie sú a vždy aj boli naše tímové teambuildingy.

5. Čo by ste odkázali Vašim fanúšikom?

Naše družstvo poteší každý a jeden divák. Je to neopísateľný pocit keď z fanúšikov vyžaruje energia a keď nás vedia podporiť a nabudia nás tak, že aj keď nevládzeme dokážeme podať 120 % výkon. Keďže naši najvernejší diváci sú rodičia, tak aj im sa chceme týmto spôsobom veľmi pekne poďakovať! ĎAKUJEME!!!

 

Komentáre