1. kolo “Bavme sa basketbalom” sme úspešne zvládli!

Zdieľaj

V nedeľu,  19.11.2017  sme  odštartovali  prvé  koho  nášho  projektu  s názvom “Bavme sa basketbalom.”  Akcia trvala zhruba  dve  hodinky , kde si dievčatá mohli poriadne zašportovať a hlavne zabaviť sa.  Cieľom  bolo  spojiť všetky naše prípravky do jednej telocvične, zasúťažiť si a navzájom sa spoznať.

 

Počas  prvého  kola BAMPáčky  súťažili  v  troch družstvách, kde museli ukázať svoje všeobecno-pohybové, rýchlostné,  koordinačné,  silové,  ale i trošku basketbalové zručnosti.  Okrem  štafetových  súťaží  si  dievčatá  zahrali  našu známu “guličkovú vojnu.”  Na konci akcie  samozrejme nikto neostal porazený a každá z BAMPáčok  si odniesla malú odmenu. 

 

Prezidentka klubu Alena Kováčová bola s priebehom prvého kola spokojná. “Myslím si, že akciu môžeme považovať za úspešnú.  Všetky dievčatá  boli fantastické. Najviac nás však teší to nadšenie a radosť na ich tvári, ktorú sme mali možnosť v nedeľu vidieť. Som veľmi rada, že si našli  nádejné popradské športovkyne spolu s rodičmi cestu na ZŠ Komenského a prišli sa s nami zabaviť.  Verím,  že účasť na týchto akciách bude  stále  rásť  a dievčatá budú naďalej s radosťou trénovať.”

 

Najbližšia akcia pre naše najmladšie BAMPáčky z prípraviek je plánovaná už na 6.12.2017  v čase od 16.30 do 18.00 v Aréne Poprad.  Všetky dievčatá sa majú načo tešiť  a určite  neodídu      len s úsmevom na tvári. 😉

 

 

 

 

.

 

 

Komentáre