Výsledky zápasov BAM Poprad! 3. – 4.2.2018

Zdieľaj

Minulý víkend odohrali naše dievčatá domáce zápasy. V sobotu privítal náš extraligový tím družstvo z Ružomberka. Kadetky predohrávali zápas už v utorok proti Young Angels Košice. Staršie žiačky bojovali proti Starej Turej a Novému Mestu nad Váhom a naše Mladšie žiačky zvíťazili proti Ružomberku. Fandíme BAMPáčkam!!!

ŽENY

Sobota, 3.2.2018

BAM Poprad – MBK Ružomberok 43:79

Tréner M. Černický: “Mali sme veľmi dobrý vstup do zápasu a dokonca sme vyhrali prvú štvrtinu. Neskôr sa prejavila kvalita súpera. Škoda druhého polčasu, pretože sme mali dovtedy šancu na dobrý výsledok. Zbytočne sme strácali veľa lôpt a nedostali sme sa veľakrát ani na druhú stranu.”

KADETKY

Utorok, 30.1.2018

BAM Poprad – Young Angels Košice 53:70

Tréner J. Hricko: “Nie moc vydarená prvá štvrtina nás stála zápas. Netvrdím, že by sme vyhrali, ale určite by sme to Košiciam viac sťažili. Ponúkli sme im priestor na otvorené strely a na zopár ľahkých košov. Zvyšok zápasu bol z našej strany bojovný a s nasadením. Dobre sme bránili, no zámer otočiť zápas sme už neuskutočnili. Košice vyhrali zaslúžene, no my sme odohrali dobrý zápas a práve toto bolo pre nás dôležité.” 

STARŠIE ŽIAČKY

Sobota, 3.2.2018

BAM Poprad – MBK Stará Turá 50:72

Trénerka Ľ. Fáberová:Tri štvrtiny sme hrali vyrovnane. Zápas sa zlomil v poslednej štvrtine, kedy sme už nemali dostatok síl vzdorovať súperovi. Síce je to prehra, ale pre nás výborný zápas a skúsenosť, pretože len takéto zápasy nás posúvajú vpred.”

Nedeľa, 4.2.2018

BAM Poprad – BK Nové Mesto nad Váhom 50:82

Trénerka Ľ. Fáberová: “Do zápasu sme vstúpili v celku dobre. V útoku sme hrali veľmi dobre. Avšak veľký problém sme mali s odstatovaním a častokrát sme sa nevrátili do obrany a súper nám dal ľahké koše. Som ale rada, že každá hráčka zasiahla do hry. O dva týždne nás čaká ďalší súper, čiže opäť ideme pokračovať v tvrdej práci a dobrom nasadení aké máme na tréningoch.”

MLADŠIE ŽIAČKY

Sobota, 3.2.2018

BAM Poprad – MBK Ružomberok 51:35

BAM Poprad – MBK Ružomberok 41:39

Trénerka N. Harabinová: “Včera sme odohrali dva veľmi náročné stretnutia proti nášmu tabuľkovému susedovi, družstvu z Ružomberka. S Ružomberom je to vždy náročné, pretože sa s nimi bijeme o lepšie postavenie v tabuľke. V prvom kole sme si z Ružomberka doniesli jednu výhru, preto sme chceli zabojovať a doma vyhrať oba stretnutia. To sa nám nakoniec po tuhom boji, hlavne v druhom stretnutí, aj podarilo. Výkon sa mi hodnotí veľmi ťažko, pretože v prvom stretnutí sme zahrali celkom pekný basketbal, hrali sme pokojne, pekne sme si prihrávali, nebáli sme sa hrať jedna na jedna ani proti tvrdšej hre Ružomberčaniek a celkom sa nám darilo premieňať body po doskoku. Druhý zápas sme tiež začali veľmi dobre, keďže sme prvú štvrtinu vyhrali 17:10, a tam sme aj skončili. Zvyšok zápasu sme hrali zbrklo, rýchlo, sami sme sa dostávali do nezmyselných situácií a navyše kôš bol pre nás začarovaný. Verím, že sa z tohto zápasu poučíme. Na druhej strane ma ale teší, že zápas nebol o jednej, dvoch hráčkach, ktoré dávali body, ako to bolo na strane Ružomberka, ale každá prispela svojími bodmi k víťazstvu.”

 

Komentáre