Výsledky z turnaja O pohár BAMP

Zdieľaj

11885172_519237461565885_3366378475003283197_n

Na domácom víkendovom medzinárodnom turnaji žien O pohár BAMP naše nové družstvo, pripravujúce sa na premiéru v extralige žien, obsadilo konečné druhé miesto. Víťazom sa stala neporazená SLAVIA Praha.

.

Tréner družstva žien, Igor Skočovski” Tento turnaj považujem za kvalitný. Pricestovali k nám dve zahraničné družstvá (VASAS Budapešť a SLAVIA Praha), ktoré preverili spolu so SLOVANOM Bratislava náš aktuálny stav. Naša hra sa postupne zlepšovala a zápas proti Bratislave bol z môjho pohľadu ten najlepší. Na turnaji sme využili možnosť zahrať si s družstvom, ktoré má legionárky (Praha), v tejto konfrontácii sme však fyzicky zaostávali. Naopak, proti Vasasu Budapešť sme hrali z pohľadu plnenia pokynov zo šatne veľmi kolísavo, ale s výhrou som určite spokojný.

Naše nové posily odviedli kus dobrej práce, ukázali prečo sú tu, i keď od niektorých očakávam ešte viac. Domáce hráčky plnili svoje úlohy najlepšie ako vedeli a som viac-menej spokojný. Vieme, že ešte máme na čom robiť, no verím, že ďalšie týždne do začiatku extraligy vyžijeme naplno. Teraz sa budeme pripravovať na ďalší turnaj, ktorý nás čaká v Prahe. Tam si postupne zmeriame sily s domácou SLAVIOU Praha a s družstvami z Nemecka a Poľska.”

.

Konečné umiestnenie:

1. BLK SLAVIA Praha

2. BAM Poprad

3. MKB Euroleasing Vasas Budapešť

4. BK SLOVAN Bratislava

 

Výsledky:

.Piatok

MKB Euroleasing Vasas Budapešť – BK SLOVAN Bratislava   65:54

BAM Poprad – BLK SLAVIA Praha                                           51:73

Sobota

MKB Euroleasing Vasas Budapešť – BLK SLAVIA Praha          47:77

BAM Poprad – BK SLOVAN Bratislava                                     60:54

Nedeľa

BK SLOVAN Bratislava  – BLK SLAVIA Praha                           60:88

BAM Poprad – MKB Euroleasing Vasas Budapešť                   70:61

Komentáre