Pomalý rozbeh k víťazstvu

Zdieľaj

Uplynulý  víkend malo naše družstvo žien odohrať dve stretnutia svojej súťaže.  Nakoľko sobotňajší súper MBK  Stará Turá pre nedostatok hráčok požiadal o preloženie zápasu, dievčatá o body zabojovali len v nedeľu.

Tréner družstva Petr Stavěl:  “Po takmer mesiaci sme opäť  nastúpili na súťažné stretnutie, keď  sme v nedeľu  na domácej palubovke hostili juniorské družstvo z Trnavy.  Na zápas sme nastupovali ako mierny favorit, ale túto pozíciu sme však začali potvrdzovať až od 2. štvrtiny.  Začiatok zápasu sa bohužiaľ niesol ešte v rytme vianočných prázdnin…  Od druhej  hracej  časti už nebolo pochyb o víťazovi tohoto zápasu.  Naše  hráčky výrazne pridali  na tempe, hrali  agresívne  v obrane a vďaka  tomu si sériou rýchlych protiútokov urobili výrazný náskok už do polčasovej pauzy a tak v druhej časti hry mohli dostať príležitosť zahrať si všetky hráčky z lavičky”. 

 

BAM Poprad – BK AŠK Slavia Trnava J  72:51  (43:23)

Body BAMP: Didová 15, Rodáková a Barboričová po 14

 

Najbližšie stretnutie odohrá družstvo už o dva týždne a to opäť v domácom prostredí. Na žiadosť klubu BK SLOVAN Bratislava sa obidve naplánované stretnutia odohrajú v Poprade. Nakoľko v tomto čase je Aréne Poprad obsadená (spoločenské tance), zápasy sa odohrajú v telocvični na Komenského ulici. A to nasledovne:

piatok  24.1.2020  –  BAM Poprad – BK SLOVAN Bratislava    – 18,30 hod

nedeľa 26.1 2020  –  BAM Poprad – BK SLOVAN Bratislava J – 10,00 hod

Komentáre