Ďakujeme

Zdieľaj

EL8Za dverami už na nás čaká nová hracia sezóna 2014/2015. Tá minulá, bola pre nás všetkých výnimočná. Bola naša prvá. Prvý krát hrali dievčatá súťažne pod hlavičkou BAMP, prvý krát reprezentovali v nových dresoch, teplákoch. Prvý krát sme súťažili medzi najlepšími družstvami na M-SR a získali sme prvú historickú medailu pre BAMP! Urobili sme obrovské množstvo práce, zorganizovali viacero podujatí, turnajov…. Všetko toto by nebolo možné uskutočniť nebyť pevnej podpory rodičov, priateľov a samozrejme našich partnerov. Len vďaka nim, sa nám podarilo poriadne sa nadýchnuť a urobiť veľký krok vpred. Vďaka ich podpore, či už materiálnej alebo finančnej, máme na čom stavať.

Je veľmi ťažké vymenovať všetkých pomocníkov a ochotných jednotlivcov, ktorí vykonávali tú mravčiu, poctivú robotu. Je ich naozaj dosť a patrí im naše uznanie.

Touto cestou však chceme poďakovať hlavne našim obchodným partnerom. Nie len za pomoc a podporu, ale aj za vieru v nás, za vieru v mládežnícky i ženský basketbal.

Za vieru, že do toho popradského sa investovať oplatí! Veríme, že naša spolupráca bude pokračovať aj v nasledujúcej sezóne a spoločnými silami dosiahneme viac úspechov, vyššie méty… 

Naši partneri: Mesto Poprad

                      Slovenská basketbalová asociácia

                      PROFESTA s.r.o. Poprad

                      SPOLBYT s.r.o. Poprad

                      Orsag s.r.o. Poprad

                      Schule Slovakia s.r.o. Poprad

                      PERKINS a.s. Poprad

                      Tatranská mliekáreň a.s. Kežmarok

                      MIROND s.r.o. Kežmarok

                      Mäsokombinát NORD SVIT s.r.o. Svit

                      MANIRA s.r.o. Poprad

Komentáre