Výsledky zápasov BAM Poprad! 13. – 14.4.2019

Zdieľaj

Víkend pred Veľkou nocou sme odohrali 6 mládežníckych zápasov. Kadetky hostili počas dvoch dní dievčatá z Young Angels Košice. Žiačky cestovali v sobotu do Starej Ľubovne a Staršie mini žiačky odohrali svoje posledné dve ligové stretnutia tohtoročnej sezóny! Fandíme BAMPáčkam!!!

 

KADETKY

Sobota, 13.4.2019

BAM Poprad – Young Angels U16 Košice 30:66

Nedeľa, 14.3.2019

BAM Poprad – Young Angels U17 Košice 25:73

Trénerka, Ľ. Fáberová: “Črevná viróza a dlhodobé zranenia nám bohužiaľ nedovolili odohrať zápasy podľa našich predstáv. Dôležité bolo, že tých pár dievčat, ktoré ostalo sa nevzdalo a dobojovalo poctivo zápasy.”

 

ŽIAČKY

Sobota, 13.4.2019

ŠŠK Basket Stará Ľubovňa – BAM Poprad 37:73

ŠŠK Basket Stará Ľubovňa – BAM Poprad 25:68

Trénerka, N. Harabinová: “Do zápasov sme vstupovali s jediným cieľom, a to vyhrať. Od začiatku sme nastavili tvrdú obranu po celom ihrisku, čo prinieslo výsledky. Získali sme veľa lôpt, a následne z RP premenili veľa ľahkých košov. Hrali sme rýchly a jednoduchý basketbal, darila sa nám hra 1 na 1 a konečne sme sa bavili basketbalom, čo sa odzrkadlilo aj na skóre.”

 

STARŠIE MINI ŽIAČKY

Sobota, 13.4.2019

ŠŠK Basket Stará Ľubovňa – BAM Poprad 42:51

ŠŠK Basket Stará Ľubovňa – BAM Poprad 34:40

Trénerka, V. Bolozová: “Dnes sme odohrali dva posledné zápasy základnej časti. Dievčatá poctivo trénovali a pripravovali sa na tieto zápasy. Na zápas obe družstvá nastúpili maximálne koncentrované a s veľkým rešpektom. Bol tam strach, zodpovednosť, ale aj veľká chuť zabojovať o skvelý výsledok. Dievčatá makali na ihrisku, v obrane i v útoku. Nechali srdiečka na palubovke. Som veľmi rada, že dievčatá ukázali silu tímu, snažili sme sa do poslednej minúty. Teraz nás čakajú ďalšie zápasy, na ktoré sa poctivo pripravíme. Dievčatám srdečne blahoželám a teším sa s nimi. Rodičom veľké ĎAKUJEME!”

Komentáre