Kadetky stále na víťaznej vlne

Zdieľaj

V  sobotu  kadetky  odohrali  domáce  stretnutie proti súperovi z konca tabuľky – ŽBK Rožňava.  Zápas mal od začiatku jednoznačný  priebeh, dievčatá si z chuti zahrali a zastrieľali.  Spokojní boli rodičia, ktorí baby neúnavne hnali dopredu, hráčky ako aj tréner družstva Ľuboslav Kovalský: “Do dnešného zápasu sme vstúpili koncentrovane a s patričnou agresivitou.  Práve vstupu do zápasu a podcenenia súpera  som sa trochu obával.  No opak bol pravdou, čomu som veľmi rád.  Zahrali sme dobrú prvú štvrtinu (28:4), druhá  nám  trochu ušla v obrane, ale po polčase sme znova  hrali dobre až do konca zápasu.  Nepoľavovali sme ani v obrane ani v útoku, čoho  odmenou nám bola sto  bodová  hranica.   Príležitosť  dostali  všetky  hráčky  z lavičky.  Tento zápas a hlavne  výkon  družstva  musí dievčatá uistiť v sebadôvere a musí byť ďalším dôležitým motivačným prvkom do nasledujúcich zápasov. Na lavičke nás povzbudzovali aj naše zranené hračky, ktoré tím podporili.  Všetkým za mňa znova pochvala a palec hore”.  Najbližšie stretnutia kadetky čakajú až koncom mesiaca, keď vycestujú do Košíc. Ich víkendovými súperkami budú tímy z Young Angels Košice.

BAM Poprad – ŽBK Rožňava    105:41 ( 52:22)

Body BAMP: Dlugošová 21, Michlíková Nina 17, Rothová 12, Papcunová 10