Kadetky opäť s prehrami

Zdieľaj

Uplynulý  víkend  pokračovali  kadetky  v zápasoch  v nadstavbe.  Opäť  vycestovali za svojimi  súpermi  na ich palubovky a, žiaľ,  opäť  si  domov priniesli  dve  prehry. Nedostatočná koncentrácia a neplnenie trénerových pokynov ich stáli minimálne lepšie skóre.

BK AŠK Slavia Trnava – BAM Poprad   61:41  (41:15)                                                                                                                                                                                                            Body BAMP: Dlugošová 10, Kmetóniová 6

ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen – BAM Poprad    71:53   (44:27)                                                                                                                                                                           Body  BAMP: Michlíková Nina 11, Hudáková 10

Tréner družstva Ľuboslav Kovalský netajil sklamanie: ” Do oboch zápasov sme mali dobrý vstup, hrali sme so súpermi vyrovnanú hru. A potom príde druhá štvrtina, ktorá  nás  úplne  vyautuje  z hry – v sobotu  v Trnave 24-2  a konečná prehra o 20 bodov,  v nedeľu  vo  Zvolene  23-9  a prehra o 18 bodov!!  Tretia a  štvrtá  štvrtina opäť  úplne vyrovnané.  Pre mňa nepochopiteľné zlyhania, kedy si ide každá hráčka hrať svoj basketbal a chce sama rozhodnúť o výsledku. Bez rozumu, komunikácie a nasadenia… ”

Družstvo čakajú o dva týždne prvé domáce zápasy v nadstavbe. Bude hostiť veľmi kvalitných súperov z Košíc – YA a CBK.