Výsledky zápasov BAM Poprad! 13. – 14.1.2018

Zdieľaj

Po dlhšej basketbalovej odmlke sa BAMPáčky vrátili späť do zápasového tempa. Nový rok odštartovali Žiačky dvomi výhrami proti Spišskej Novej Vsi. Kadetky bojovali na domácej palubovke proti družstvám z Trnavy a naše ŽENY vycestovali do Šamorína. Bilancia zápasov počas tohto víkendu je 3 výhry a 2 prehry. FANDÍME BAMPáčkam!!!

 

ŽENY

Sobota, 13.1.2018

ŠBK Šamorín – BAM Poprad 67:65

Tréner, M. Černický: “Síce sme boli favoritom v tomto stretnutí, no zápas bol vyrovnaný, čoho som sa aj trochu obával. Bohužiaľ, premrhali sme veľa podkošových situácií a domáce následne svojou umnou hrou, hlavne v závere, ustrážili víťazstvo. Prehrali sme vlastnými chybami. “

Hráčka, A. Kudličková: “Zápas sme začali s veľkým nasadením a počas prvého polčasu sme viedli rozdielom desiatich bodov. Tento náskok sa nám pre veľa chýb nepodarilo udržať a polčas sme prehrali o bod. Druhý polčas sme už hrali vyrovnaný duel a aj napriek veľkej snahe sa nám nakoniec nepodarilo vyhrať. Zápas nám síce nevyšiel podľa našich predstáv, no aj napriek tomu sme sa nevzdali a bojovali až do konca, za čo treba všetky baby pochváliť. 

 

KADETKY

Sobota, 13.1.2018

BAM Poprad – BK AŠK Slávia Trnava A 51:58

Tréner, J. Hricko: “Zápas sme začali dobre prvá štvrtina 23:8 hovorí za všetko. A tam sme aj skončili. Zlyhali sme vo všetkých herných činnostiach a v nasadení. Mentálne sme neboli schopní bojovať s tlakom a nepriaznivým stavom. Hoci sme prehrali zápas, ktorý bol pre nás jasným víťazstvom, je to cenná skúsenosť a odkaz. Ak chceme dosiahnuť predsezónne ciele, práve toto sú zápasy ktoré musíme zvládnuť.”

Nedeľa, 14.1.2018

BAM Poprad – BK AŠK Slávia Trnava B 100:39

Tréner, J. Hricko: “Tento zápas bol pre nás povinnou jazdou. Chceli sme odčiniť sobotný lapsus a s chuťou si zabehať. Všetky baby si zahrali. Mali sme dobre momenty, no nevyhli sme sa tým horším. Koncentrácia je kľúčová a myslím, že dievčatá to aj v tomto zápase pocítili. Ideme pracovať ďalej. Cieľ je jasný. “

 

ŽIAČKY

Sobota, 13.1.2018

ŠBK Spišská Nová Ves – BAM Poprad 25:66

ŠBK Spišská Nová Ves – BAM Poprad 25:48

Trénerka Ľ. Fáberová: “Po dlhšej zápasovej prestávke sme vycestovali do Spišskej Novej Vsi. Od prvej minúty sme boli z môjho pohľadu lepším tímom v útoku aj v obrane. V prvej štvrtine sme odskočili od súpera dvojciferným rozdielom, ktorý sme si do konca zápasov udržali. Síce sme miestami mali problémy s našou hrou a hlavne obranou, ale aspoň vieme na čom treba neustále pracovať. Som rada, že všetky hráčky z nášho družstva zasiahli do obidvoch zápasov. Samozrejme dievčatám gratulujem a rodičom ďakujem za pomoc s prepravou!”

Komentáre