Výsledky zápasov BAM Poprad! 10. – 11.3.2018

Zdieľaj

Počas víkendu sme odohrali kolo domácich zápasov. Ženy privítali družstvo Šamorína. Tento zápas odštartoval tretiu časť najvyššej ženskej súťaže. Kadetky odohrali zápas proti Young Angels Košice a naše Staršie minižiačky si na domácej palubovke zmerali sily proti Ružomberku. Bilancia zápasov 4 prehry a 0 výhier.

Fandíme BAMPáčkam!!!

ŽENY

Sobota, 10.3.2018

BAM Poprad – ŠBK Šamorín 47:54

Hráčka BAM Poprad, Dominika Drobná: “Boli sme dobre pripravené a vyhecované. Každá z nás chcela vyhrať. Mali sme slabšiu streľbu ako súper, ktorý nás porazil hlavne trojkami. Snažili sme sa, ale nevedeli sme sa na nich dotiahnuť. Nešlo nám to, ale urobíme všetko preto, aby sme v stredu zvíťazili.”

KADETKY

Sobota, 10.3.2018

BAM Poprad – Young Angels Košice 54:64

Tréner J. Hricko: “Zápas s lídrom tabuľky sme začali vlažne najmä v obrane. Obranný doskok a slabá komunikácia boli hlavnou príčinou inkasovaných bodov. Druha a tretia štvrtina bola z našej strany solídna a nasadenie slávilo úspech. Dievčatá naozaj odovzdali všetko, čo mali. Škoda poslednej štvrtiny, v ktorej sme urobili zopár individuálnych chýb, ktoré sa v závere ukázali ako kľúčové. Nevadí odohrali sme dobrý zápas s kvalitným súperom a nezbierali za hrsť skúseností.”

STARŠIE MINI ŽIAČKY

Sobota, 10.3.2018

BAM Poprad – MBK Ružomberok 18:29

BAM Poprad – MBK Ružomberok 16:32

Trénerka A. Čubanová: “Oba zápasy sa nám nevydarili. Nedarilo sa nám v obrane, pri doskokoch pod košom, nepremieňali sme vyložené šance a to najmä zlým zakončením. I keď dievčatá bojovali ako vedeli a získavali lopty v hre nepodarilo sa nám zvrátiť stav a výsledok zápasov. Tento výkon ovplyvnil i absencie dievčat na tréningoch spôsobené chrípkovým obdobím.”

Komentáre