Z Bratislavy s víťazstvom

Zdieľaj

Dievčatá sa na toto dôležité stretnutie celý týždeň poctivo pripravovali a od prvej minúty zápasu išli za svojim cieľom – odviesť si domov plný počet bodov. Zápas rozbehli podľa plánu a  umnou  hrou  si  získaný náskok udržali až do konca. Týmto sobotňajším víťazstvom sa naše družstvo opäť posunulo na priebežné štvrté miesto v tabuľke. Fandíme BAMPáčkam!!!

BK Slovan Bratislava – BAM Poprad 50:64 (10:22, 9:6, 16:18, 15:18)

Body BAM Poprad:  Hadačová 20, Filičková 12, Drobná 8, Ivančáková 7, Kudličková 6, Grigerová 4, Sojáková 3, Tetemondová  a Hamaliarová po 2

 

Lucia Hadačová: Na Slovan  sme  išli  s jasným cieľom zvíťaziť.  Rozhodujúci  bol  náskok, ktorý  sme si urobili  v prvej štvrtine a vyhrali sme ju 10:22.  Ďalším dôležitým krôčikom k víťazstvu boli doskoky, ktoré sme si ustrážili a dokázali sme tak skórovať aj z druhých šancí. Som veľmi rada, že sme vyhrali, pretože sme si to zaslúžili a je to pre nás odmena za to, ako trénujeme. Chcem všetky dievčatá pochváliť za prístup ku zápasu, každá jedna prispela k výhre.”

 

Tréner družstva Milan Černický: “Zápas na Slovane sme chceli začať aktívne, čo sa nám podarilo. Dostali sme sa do vedenia a kontrolovali vývoj zápasu až do konca. Veľmi dobre sme bránili, čím sme získali zopár lôpt a aj keď selekcie protiútoku neboli optimálne, na víťazstvo to stačilo. Dievčatá si za výkon zaslúžia pochvalu.”

Komentáre