Výsledky z víkendu – 28.-29.11.2015

Zdieľaj

12310704_10205240220313062_1419452347234804394_nUplynulý víkend svojou hrou potešili naše mini žiačky, ktoré zvíťazili vo všetkých svojich stretnutiach. Trénerky boli spokojné hlavne s ich výkonom a snahou. Staršie žiačky si poradili len s mladšími z dvojice družstiev YOUNG ANGELS Košice a juniorky spolu so ženami odchádzali z paluboviek tentoraz ako porazené.

.

Mladšie mini žiačky

Trénerka družstva Naďa Harabinová: “Dnes sme doma privítali súpera zo Žiliny, s ktorým sme sa stretli po prvýkrát. Dievčatá ma opäť potešili húževnatosťou a svojím bojovným výkonom. Poctivý tréning priniesol ovocie v podobe vyhratých zápasov. Stále máme pred sebou dlhú cestu, ale s každým jedným tréningom a odohratým zápasom sa zlepšujeme a posúvame vpred.”

.

Zápas 5×5     BAM Poprad – BKM Žilina – Závodie     70:10

Zápas 3×3     BAM Poprad – BKM Žilina – Závodie     23:4

Body BAMP:  Húsková Terezka 12, Šoltészová Vanesska 12, Mravová Liliana 10

.

Staršie mini žiačky

” V nedeľu sme odohrali svoje zápasy so súperkami so Žiliny. Prvé stretnutie skončilo výsledkom 78:20 a druhé podobne 75:24. Všetky dievčatá musím pochváliť za bojovnosť a nasadenie v obrane. Začiatok nám síce ani v jednej štvrtine v obrane nevyšiel, ale s pribúdajúcimi minútami to bolo vždy lepšie a lepšie. 12294908_10205240285874701_3936939095630673963_nV útoku pod súperovým košom to chvíľami vyzeralo ako pri prehadzovanej, ale nakoniec sa nám podarilo dostať loptu aj do koša. Dievčatá sa musia naučiť lepšie využívať dosku, vieme na čo sa v tréningu treba viac sústrediť, pretože silnejší súper nám nepovolí toľko pokusov. Veľkým pozitívom bolo, že si zahrali všetky dievčatá, aj keď každá by určite chcela ešte viac. Chuť hrať môžu ukázať hneď budúcu sobotu, keď nás čaká cesta do Ružomberka.” zhodnotila účinkovanie svojich dievčat trénerka Andrea Kuklová.