Výsledky z víkendu 20.-21.2.2016

Zdieľaj

fweeTak, ako sme sa minulý týždeň radovali z piatich výhier, tak sme teraz smutní z prehier. Staršie žiačky svojim súperkám z Košíc síce statočne vzdorovali, no nezvládnutá tretia tretina ich pripravila o pekný výsledok. Juniorky mali úspech na dosah ruky, keď o víťazovi sa rozhodovalo až v poslednej minúte duelu. Škoda ďalšej tesnej prehry, v súťaži tak skončili tesne za postupovou pozíciou, na siedmom mieste.

Účasť na finálovom turnaji Slovenského pohára si prekvapivo nevybojovalo družstvo žien. Doma síce BK SLOVAN Bratislava zdolalo o dvadsaťdva bodov, no v odvete prehralo o vyše 30 a tým sa pripravilo postup!

 

STARŠIE ŽIAČKY

BAM Poprad – YA Košice 2001  45:65   (13:15, 10:18, 6:22, 16:10)

Body BAMP: Barillová K. 11, Doláková 10, Falisová 6

 

JUNIORKY

BAM Poprad – ŠBK Šamorín  66:69 (35:37)

 

ŽENY – SLOVENSKÝ POHÁR

BK SLOVAN Bratislava – BAM Poprad  84:53 (43:26)

.

Tréner Igor Skočovski: “Zápas v Bratislave, na základe domácej výhry o 22 bodov, mal byť pre nás ľahko zvládnuteľný, ale opak bol pravdou. Naše družstvo ako keby zabudlo, aký nepríjemný vie byť súper na svojej palubovke. Od začiatku sme ťahali za kratší koniec a pri prvom oddychovom čase (8:2) som hráčky upozornil, že naša hra nie je dosť disciplinovaná a koncentrovaná. Bohužiaľ, tieto slová nepadli na úrodnú pôdu a tak sme po 5. minútach hry už boli na mínus 15!. Ešte sme nejak polčas udržali na prijateľných -13, ale v druhom sme vybuchli a domáci nám ukázali lekciu z basketbalu. V našom družstve nebola hráčka, ktorá by dokázala potiahnuť družstvo. A tak právom môžem povedať, že sme utrpeli debakel a prehrali o 31 bodov, čo je pre mňa veľkým sklamaním. 

Komentáre