VSTUPUJEME DO PLAY-OFF

Zdieľaj

Už túto sobotu 9. marca čaká naše hráčky vstup do play-off do basketbalovej Extraligy žien. Do prvého kola postupujeme zo šiesteho miesta, s bilanciou 7 víťazstiev a 13 prehier. Našim súperom bude aktuálne tretí tím tabuľky, družstvo Young Angels Košice. S Košičankami sme v tejto sezóne odohrali dva vzájomné zápasy, v októbri na domácej pôde s výsledkom 48:61 a v decembri sme Košičankám podľahli o 9 bodov – 57:48.

 

Do play-off zároveň vstupujeme so zmenou na trénerskom poste – v utorok požiadala o ukončenie spolupráce Tatiana Gallová a táto spolupráca bola po vzájomnej dohode aj ukončená. Družstvo povedú tréneri z domácich radov – Jana Janáčková a Ľubomír Kovalský.

Do hráčskeho kádra sme pred koncom prestupového obdobia získali na hosťovanie tri hráčky košického prvoligového klubu CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce, Luciu Kašperanovú, Miroslavu Krištofovú a Teréziu Stollárovú.

Prvé kolo play-off sa hrá na dva víťazné zápasy a pre naše dievčatá začína 9. marca o 18:00 v Angels Aréne v Košiciach, následne v stredu 13. marca o 17:30 v Aréne Poprad a prípadný tretí zápas opäť v sobotu 13. marca o 16:00 v Košiciach.

Komentáre