Prvá prehra v sezóne

Zdieľaj

DSC_8187 [1600x1200]Prvoligové družstvo žien dnes po nie veľmi presvedčivom výkone podľahlo TYDAM-u. Výsledok zápasu 1. ligy žien: BAM Poprad – TYDAM UPJŠ Košice 34:79 (11:41)

Body Poprad: Schneiderová 9, Lavríková 5, Mlynarovičová a Krafčíková 4.

 

Tréner domácich dievčat Ján Hricko: "Súper nás jednoznačne predčil vo všetkých individuálnych činnostiach, či už v obranných alebo útočných.

Oproti včerajšiemu zápasu chýbalo dievčatám nasadenie, ktoré včera bolo a dnes z neznámych príčin už nie. Košice sa potom rozstrieľali, dali nám veľa trojok a rýchlych protiútokov a bolo veľmi ťažké zastaviť tento rozbehnutý vlak. Je ešte veľa vecí, ktoré musíme zlepšovať, v prvom rade je to obrana a hlavne, baby musia makať, makať, makať."

 

Martina Schneiderová: "Neboli sme veľmi bojovné a hrania chtivé, nedoskakovali sme lopty, navyše nám chýbali niektoré hráčky v útoku. Musíme viac zabrať a ešte je stále čo dolaďovať a zlepšovať."

 

Zastupujúca trénerka hostí Dominika Kriváneková: "Dnes to už bolo niečo iné, hrali sme svoju hru, čo sme včera nerobili. Po prehratom zápase sme sa nezložili, naopak sme sa vyhecovali a hrali to, čo vieme. Už sme vedeli kto je Poprad, čo hrá Poprad. Teším sa na odvetný zápas doma a už teraz verím, že bude dobrý." 

 

Janka Žingorová: "Oproti včerajšiemu zápasu sme podali jednoznačne lepší výkon, čo sa nakoniec odrazilo aj na výsledku. Úvod sme zachytili tak, ako sme si to predstavovali, dali sme dostatok bodov a lepšie bránili, čím sme bránili súperovi zakončovať a v prvom polčase sme dostali len 11 bodov. Potom sme sa už uvoľnili a hrali s chuťou."

 

Komentáre